Jump to content

Moto Zajednica

ulubljen rezervoar-popravka????

Recommended Posts

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: hrv

Zanima me kako moze da se poprvi ulubljen metalni rezervoar? Nije mnogo ali dovoljno da vas iznervira.

 

koji je to sukac ?

kod mene je na busi na tom dijelu bilo udubljeno pa sam skinuo pumpu iz rezervara i kroz tu rupu pomocu cijevi izbio lim nazad bez problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Zanima me kako moze da se poprvi ulubljen metalni rezervoar? Nije mnogo ali dovoljno da vas iznervira.

 

koji je to sukac ?

kod mene je na busi na tom dijelu bilo udubljeno pa sam skinuo pumpu iz rezervara i kroz tu rupu pomocu cijevi izbio lim nazad bez problema

GSR, ma ne moze tako zato sto iam nekuu budzu ispod cepa. kao neki slivnik,a i necu da majstorisem tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

http://microcer.rs/vmchk/Zavarivanje-i-Brusenje/Sprej-CO2-400ml.html

 

Šalju pouzećem, ja naručio danas, pa ću da probam... oko 400 dinara je cena...

To je sprej za dizne,za co2 aparate.Imam bas ovakav u garazi,ali mi nije padalo na pamet da ga isprobam za ovao,Inace on je mastan,i sluzi da se ne lepi var za spulnu od aparata

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Znači ispalio sam se... Nije to to...

pa nije to taj sprej  ;D ;D ;D ;D

to je nesto sasvim drugo  :D :D :D :D

http://microcer.rs/vmchk/Zavarivanje-i-Brusenje/Sprej-CO2-400ml.html

 

Šalju pouzećem, ja naručio danas, pa ću da probam... oko 400 dinara je cena...

To je sprej za dizne,za co2 aparate.Imam bas ovakav u garazi,ali mi nije padalo na pamet da ga isprobam za ovao,Inace on je mastan,i sluzi da se ne lepi var za spulnu od aparata

evo darko ti objasni.... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Sprej za hlađenje imate u prodavnicama za elektroniku, koristi se u dijagnostici elektronskih ploča, recimo Radio klub Timočka 18 Beograd.

 

E sad beše i jedna stara fora sa pasuljem, al brate 18 kila pasulja baš kooošta. Znači napuniš sa pasuljem, naliješ vodu začepiš i kad nabubri sam izbije udubljenje (i sve ostalo što bi moglo da pusti ::)  Ne bih preporučio.

 

Ovo vruće-hladna varijata rad,i ali mora mnooogo da se pazi sa fenom, pogotovu ako koristiš neki od onih za skidanje boje - odlično skidaju boju  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Loznica

Posto svi cutite ja cu malo da pricam. Pazario sam Dust Remover sprej, ili sprej sa kompresovanim vazduhom za ciscenje kompjutera da pokusam da ispeglam udubljenje. Zagrejao sam mesto fenom poprilicno, kad se pipne skoro da se opeces. Onda sprej naopacke i hladjenje. Zagrejano i ohladjeno u sirokom luku oko udubljenja i samo udubljenje sve po ps i to 3X 1aha.gif. Rezultat 0! Nije se maklo... Mozda da se iskoristi sprej koji bi vise ohladio ili jednostavno udubljenja koja imam nisu pogodna za ovu metodu. Eto to je moje iskustvo. 1zvizduk.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Cist komprimovani vazduh ne spusta temperaturu puno.Potreban je blago receno sok da bi rezervoar iskocio.CO2 boca mada mislim da bi i obina plinska boca za punjenje upaljaca uradila posao(e sad koliko je plin agresivan za lak nisam probao, ovo je samo ideja, a cinjenica je da spusta temperaturu na -15 20 bukvalno u sekundi)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Loznica

Pa ostaje eventualno da probam kod drugara sa bocom CO2 od aparata za varenje ako bi moglo. Inace ocuvanje samog laka u mom slucaju nije bitno jer ionako sledi farbanje... Dust Remover je jedino remove 1000din iz mog dzepa 1lol.gif mada video sam ovde, i po jos nekim forumima da ga preporucuju kao varijantu za hladjenje ,a ima i dosta snimaka na kojima on nekako odradi posao ali eto u mom slucaju apsolutno nista. 3ljut.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja