Jump to content

Moto Zajednica

ORION 125 4T ??

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Firma je u Novom Sadu i zove se "Peras" u ulici Kraljevica Marka prekoputa SUPa. Prodaju STIHL masine i imaju narandzasti znak STIHL. Bio je sad na nekom popustu kosta ispod 800e ali su rekli da ce sledeca tura biti oko 1000e. Znam jer je drugar uzeo to chudo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2642 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Firma je u Novom Sadu i zove se "Peras" u ulici Kraljevica Marka prekoputa SUPa. Prodaju STIHL masine i imaju narandzasti znak STIHL. Bio je sad na nekom popustu kosta ispod 800e ali su rekli da ce sledeca tura biti oko 1000e. Znam jer je drugar uzeo to chudo.

Tooo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

@ Ninja66

Molim te provjeri cijene i ostalih Orion modela (interesuje me model sa manjim tockovima) i postavi ovde ako nije problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ех, могао сам и ја да одмах окачим ово јер сам их и ја нешто звао, али "кречана" је почела да ради..

 

"Пераш" - Нови Сад

http://www.peras.co.yu

 

Имају те "Јамати" скутере, али и пар дечијих "Орион" кросева.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2642 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

@ Ninja66

Molim te provjeri cijene i ostalih Orion modela (interesuje me model sa manjim tockovima) i postavi ovde ako nije problem.

Na ovom konkretnom 125 modelu su točkovi nazad 12" a napred 14". Postiji varijanta 17/14" .Od 8-14 KS.

Tek 250-ica ima veće točkove, 21 i 19.Snaga 25 KS.

Kako stoje stvari najpovoljnije je u Madjarskoj i Sloveniji.

 

 

fdicy_99229285.jpg

w640.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ninja66, па шта ти треба - моточе за клинца, тај "Орион"? Питам ово јер си окачио фотку великог "Микилона", па не знам шта си га ставио - као пример или као оно што тражиш.

 

Сајт "Ориона" ("Аполо") је на http://www.apollovehicle.com па види сам има ли варијанта која те интересује.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ninja66, па шта ти треба - моточе за клинца, тај "Орион"? Питам ово јер си окачио фотку великог "Микилона", па не знам шта си га ставио - као пример или као оно што тражиш.

 

Сајт "Ориона" ("Аполо") је на http://www.apollovehicle.com па види сам има ли варијанта која те интересује.

Covece..oci mi ispase..sta je ovo majq ti..zbunio sam se kako zanimljivih stvarcica ima..pogotovu sa moj uzrast :)

Nego..ili sam corav ili nigde ne pise neka cena ili tako nesto..  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

@Ninja66

Ма ниси ваљда толико пролупао да седнеш не дечији мотор? Пусти децу...

 

Чекај, а шта то има у Словенији, ти малешни "Ориони" или читава гама фабрике код заступника? Ја к'о блесав копам да пронађем макар иоле близу њихов модел А31, 250-ку пуне величине, али ми до сада не успева. Је л' имаш неки линк за Словенију? Иначе, можда ниси схватио када сам ти написао: баја са овог форума са ником "Мајстор Живота" је зимус у, ваљда Кечкемету, пазарио клинцу исти тај зелени на кога имаш пик. Написа он и колико га је шта изашло, па процуњај по старим темама или га питај овако.

 

@Vladanaselje

Иди на сајт ових твојих новосађана, "Спринта". Имају међу моделима за 2009. "Аполо/Орион" модел А36. Биће га за сајмове у БГ и НС-у.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja