Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem motor kawasaki versys

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Pozz,

Konacno skupih pare za taj kawasaki versys model 2008 nov crni ali i pored toga sto sam cuo da je 5500 bez abs-a verzija. odjednom je nigde nema ili nije po toj ceni...

Da li iko ima ideju gde naci vec sam probao u mimotu i cule auto ( kazu da je rasprodato)

Ako iko ima neku informaciju unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ST 750

Dragi moj druže,

samo par dana pre tebe sam prošao kroz istu priču..., i, evo, odmah informacija iz prve ruke!

Kawasaki Versys po ceni od 5.500 € (bez ABS, naravno) više nigde ne možeš naći... To je stara cena za ovaj motor (pre ove finansijske krize) i do pre mesec dana je bio još jedan jedini primerak u zelenoj boji u Sloveniji i Cule auto je za njega tražio avans od 100 % (???) da bi ga povuko iz Slovenije. Ja sam hteo da ga pazarim za sebe, ali obzirom da sam morao preko banke, uz pomoć kredita, dok sam se organizovao, taj primerak je prodat.

Trenutna cena za ovaj model je 6.150 €, ako se ne varam i ima ga koliko hoćeš...

 

Znam da nisi zadovoljan odgovorom, ali ni meni nije bilo lako kad su mi rekli da mi je ispred ''nosa'' prodat...

Ja sada nameravam da umesto njega pazarim jednu Super Teneru...

Tek za utehu...

 

Pozdravlja tebe Dule Bajkom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ST 750

Ma, nisi ti lud..., samo nas neko debelo zajebava u ovoj zemlji!

Ako ti je za utehu (mada ne znam kakvu i koliku) Japancima je zbog ove krize krenulo prilično nizbrdo... Oni nisu ljudi koji se žale, al' vidim da su i to počeli da rade..!

Ko zna..., možda uskoro snize cene i za motore...

Ako ti nije baš toliko hitno, sačekaj još mesec dana, pa, ćeš videti šta će od svega biti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja