Motorcyclist 24176 Napisano Petak u 06:52 (promenjeno) Integrisan, 7822 postova Lokacija: Vojvodina Motocikl: Kwikasfuki 600 Prijavi odgovor kao problematičan Interesuje me Note 14, u odlicnom stanju bez pukotina, sve da radi, znaci bez mana. Ili neki ekvivalent, moze i malo brzi. Mora biti sim free i dual sim. Vidim da se krecu do 100e na kp. Promenio Petak u 06:52 član Motorcyclist Citat Podeli ovaj odgovor sa prijateljima Link to post Share on other sites More sharing options...