Jump to content

Moto Zajednica

problem sa rukavicama

Recommended Posts

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Poz!

imam mali problem, pa hocju da ga podelim sa vama kako bismo doshli do najboljeg reshenje za sredjivanje istog! jer kako kaze stara poslovica, 2 tastature su pametnije nego jedna!

 

elem, imam extra dobre goretex rukavice...vecj dosta dugo...koristim ih i kad sam na planini i djiram snowboard...pri poslednjem boravljenju na planini uspeo sam da ih pocepam na 3 mesta..po prstima sa unutrashnje strane..kontam da je od kantne od noshenja borda jer ju rezovi pravi, u istoj liniji i par milimetra dugachki...+ na jednom mestu sam rez negde zakachio, i dobio otkinut komad u obliku slova L...

 

trenutno sam na poslu ali kad dodjem kucji zakachicju i fotku da vidite kako to izgleda...

 

uglavnom, pitanje je kako to srediti da mi ne propushtaju? ne pushtaju one jako, tek posle par sati na snegu osetim da su vlazne, no ako ima ikakav nachin da ih sredim - naravno da cju to uraditi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Vozim snowboard nekih 8-9 godina. Problemi sa rukavicama su cesti osim kod vrlo skupih modela. Desavalo mi se da se rukavice pocepaju ili od kantne ili od kopcanja veza na palcu. Isto tako sam pokusavao na najrazlicitije metode da ih reanimiram, ali samo kratkotrajno tj. bezuspesno. Razna lepljenja ne dolaze u obzir jer se rukavice presavijaju i lepak puca, otpadne vrlo brzo. takodje sivenje ne dolazi u obzir jer postaju propustljive na rupicama od savova.

To je ipak potrosna oprema ako iole cesto vozis (citaj-habas opremu). Ne preostaje ti nista drugo osim da kupis nove rukavice, a obzirom da ove imas dosta dugo, mozda im je vreme za zamenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

kontam ja sve to...u principu, treba mi da izguraju josh ovu sezonu snega... znachi josh 10ak dana bordanja, pa cju kasnije da se bacim u potragu novih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Borderska je tuga golema,jeste da sam svez u ovome tek drugu sezonu vozim.Kupio sam

Activ rukavice koje su za sad extra kako ce se pokazati vremenom ce se videti.Elem

mislim da nije vredno tolike patnje oko rukavica kupi nove i uzivaj.Ove sam platio 1500din

u Metrou. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Tako je druze, za 15-ak evra, neka traju koliko traju pa se opet isplati. Sto se tice goretex-a to je materijal koji mi u kucnoj radinosti ne mozemo popravljati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja