Jump to content

Moto Zajednica

Okupljanje u Kolašinu 29.08- u 10h

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5511 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Nikada nisam bio na Bjelasici, a posto obozavam planine i zimi i leti, mozda se prikljucim ako mi datum bude odgovarao. U svakom slucaju, pratim temu. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Hellboy jel postoji mogucnost voznje zicarom do Cupova ili si planirao motorom ka vrhu?  ;D

 

Kakav je teren leti,cuo sam da ima dosta kanala i potoka na mestima gde je zimi staza?

 

Jel radi leti kafana u podnoziju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Crna Gora

sto se tice voznje zicarom I rada restorana nisam siguran,al sam siguran da voznje ni ulaska na stazu nece biti jer ima obezbedjenje koje cuva sve to. Nekada su bili kanali onuda kuda je staza,a sada je sve uredjeno I poravnano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Bože zdravlja i lijepog vremena , ali ako bi se skupljala veća ekipa onda min 2 dana . 1. dan Kolašin - Biogradsko jezero -  pa na gore Šiško jezero - Ursulovačko jezero - Crna glava - Zekova glava - Pešića jezero - Ključ - Rečine - Trešnjevik - Štavna . Na Štavnu ima eko katun - spavanje. 2. dan Štavna - oko Komova do Carina -Bukumirsko - Rikavičko jezero . Ovo je neko moje razmišljanje , ima Vas doosta pametnijih i iskusnijih pa dajte predlog , kako bi smo našli neki optimum . poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Bože zdravlja i lijepog vremena , ali ako bi se skupljala veća ekipa onda min 2 dana . 1. dan Kolašin - Biogradsko jezero -  pa na gore Šiško jezero - Ursulovačko jezero - Crna glava - Zekova glava - Pešića jezero - Ključ - Rečine - Trešnjevik - Štavna . Na Štavnu ima eko katun - spavanje. 2. dan Štavna - oko Komova do Carina -Bukumirsko - Rikavičko jezero . Ovo je neko moje razmišljanje , ima Vas doosta pametnijih i iskusnijih pa dajte predlog , kako bi smo našli neki optimum . poz

 

Ovo mi dobro zvuci! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Oćete da me izludite! Čitam ovo, gledam ovu ljepotu sa slika,pa se pitam oću li u pamet dočekat ljeto. :D Grijeh je ne provesti 2-3 dana na ovako lijepu turu, naročito u većem društvu. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Crna Gora

Nik Gold ti bas dobro poznajes Bjelasicu, samo mi sad nemoj reci da to samo iz prica znas vec da si prosao sve to I taman isplaniraj turu I da budes vodic,moje misljenje sto si napisao da u prvom danu predjemo sve ono mislim da je mnogo,mogli bi sve to podijelit u 3 dana. Napravit cu I ja neku marsutu pa da se dopunjavamo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Nik Gold ti bas dobro poznajes Bjelasicu, samo mi sad nemoj reci da to samo iz prica znas vec da si prosao sve to I taman isplaniraj turu I da budes vodic,moje misljenje sto si napisao da u prvom danu predjemo sve ono mislim da je mnogo,mogli bi sve to podijelit u 3 dana. Napravit cu I ja neku marsutu pa da se dopunjavamo ;)

 

Ko može reći da poznaje planinu liše čobana , u pravu si vjerovatno je prambiciozan plan za 1. dan , ma čovijek bi mogao gore ostati mjesecima da mu ne bude dosadno , a opet ako se skupimo biće nekih iz daleka pa zbog njih da se što više vidi za najkraće vrijeme . Provalio si me o Bjelasici sam baš puno slušao , premda sam na Biogradskom baš čest gost , a vrlo često svratim i u Rečine u Manastir Ćirilovac pa se popnem i do kapele na Ključu . Ovog ljeta sam dio odmora proveo u Kolašinu i svakog dana sam bio na planini , " nažalost "sam je prokrstario kolima i obećao sebi da ću joj se nebrojeno puta vratiti da opet i opet napunim baterije .

Mapu Vam na moju Žalost ne umijem postavit , već i rekoh u prošlom postu da je ovo samo moje glasno razmišljanje a da je neophodna pomoć pametnijih i boljih od mene . Brato ti si domaći , razmisli i daj predlog , pa da svi zajedno organizujemo jednu turu za pamćenje kojoj se ja a mislim i svi mi unaprijed vrlo radujemo . poz  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ma neka dođe ko može i ko želi. Nije ovo ni planirano kao opšte okupljanje svih, nego samo BJBikersa iz Crne Gore...

A i to nije klasično okupljanje, jer bi njega organizovali negdje u nizini, pored puta. Ovo je poziv za enduro vožnju na 2000 mnv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Vidis da Vam Srbijanci pruzaju logisticku podrsku sa iskustvima od prosle godine...slikama...mapama...itd....ja bi se rado pridruzio ali R nije bas za....staze kojima se krecu enduro motocikli....jedino da Vam se pridruzim na kraju puta na "slavlju" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Crna Gora

gasho nije okuplanje samo ljudi iz crne gore vec ako neko voli takvu avaanturu naravno da je dobrodoso I iz srb. I cg. I hrv. I od svukud ako mu nije daleko. poceo sam da ocrtavam putanju na onoj mapi al dosta si je neprecizno sastavio pa mi se gube neki detalji al cu pokusat da ispravim to,a ako ne mognem pokusaj ti da je sastavis malo preciznije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ma naravno da je za sve koji žele i mogu da dođu, tu nema spora...

Nego to sam odgovorio na onaj post da je predaleko za okupljanje...

Naravno da nam pomažu svi koji su bili gore, pa i ja pomažem kad god mogu...

MNV je metara nadmorske visine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja