Jump to content

Moto Zajednica

PROFI OKRŠAJ GLASANJE

Koja je fotografija najbolja?  

81 članova je glasalo

  1. 1. Koja je fotografija najbolja?

    • No. 1
      53
    • No. 2
      11
    • No. 3
      17


Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

1. i 3. hoće da se dopadnu i da nas zeznu, a 2. je prava tekstura, samo ne znam kolko ima postova

 

??? ??? ??? ???

aj mi razjasni zasto 1. i 3. nisu teksture?

 

do juce uvece sam i ja bio tog mišljenja ... i onda sam shvatio da je kec neverovatno dobra tekstura :) a pritom i fenomenalna fotografija, koja sa velikim pravom nosi epitet profi  8)

 

dvojka je nekako najshvatljivija kao tekstura meni i na oko mi je najprivlačnija  ;)

 

trojka mi nekako odskače iz cele ove serije ... nekako mi deluje mnogo smotano realizovana. ima tri detalja koja moje oko ne bi prihvatilo da se radi o profi ruku delu: kolorit, ovaj prejak odsjaj (koji se lepo mogao ublažiti primenom nekog polar filtera) , i nekako mi je cela mutna čak i u polju fokusa ... kao neki makro koji je offfocus ... a i naslov mi se bas ne uklapa ... legne mi ko neki snapshot smorenog profesionalca  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova

1. i 3. hoće da se dopadnu i da nas zeznu, a 2. je prava tekstura, samo ne znam kolko ima postova

 

??? ??? ??? ???

aj mi razjasni zasto 1. i 3. nisu teksture?

1. mi je već viđena a kod 3. od vode i svetla nemožeš da dođeš do teksture. aj sad ti razjasni zašto je 3. po tebi tako ubedljiva tekstura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mislim da je pod br 2 najubedljivija tekstura u akademskom smislu, jer je ceo kadar ispunjen samo njom, jednolicnom ravni koja se ponavlja, fotografija br 1 je meni licno fotografski najlepsa, a pod 3 mora da je neki diletant ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

1. i 3. hoće da se dopadnu i da nas zeznu, a 2. je prava tekstura, samo ne znam kolko ima postova

 

??? ??? ??? ???

aj mi razjasni zasto 1. i 3. nisu teksture?

1. mi je već viđena a kod 3. od vode i svetla nemožeš da dođeš do teksture. aj sad ti razjasni zašto je 3. po tebi tako ubedljiva tekstura.

 

A ko je tebi rekao da voda i svetlo ne cine teksturu? Zasto ne gledas na kapljice kao na spanski zid ;)

I gde je to 1. vec vidjeno?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

1. i 3. hoće da se dopadnu i da nas zeznu, a 2. je prava tekstura, samo ne znam kolko ima postova

 

??? ??? ??? ???

aj mi razjasni zasto 1. i 3. nisu teksture?

1. mi je već viđena a kod 3. od vode i svetla nemožeš da dođeš do teksture. aj sad ti razjasni zašto je 3. po tebi tako ubedljiva tekstura.

 

A ko je tebi rekao da voda i svetlo ne cine teksturu? Zasto ne gledas na kapljice kao na spanski zid ;)

I gde je to 1. vec vidjeno?

 

Tako je, inace bi onda samo cist asfalt bio tekstura a prljav ili vlazan ne....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

:D :D :D

 

Endurac, ti si totalni kralj, za svaki post po pet puta za minut izmjenis text  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

:D :D :D

 

Endurac, ti si totalni kralj, za svaki post po pet puta za minut izmjenis text  ;D

 

A ko je tebi rekao da citas "Endurca" dok ne izmeni tekst ?!!  :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

glasao za prvu zato sto je najbolja :)

 

 

izvinjavam se sto ne poslah nista, u pitanju je nemilosrdni redosled prioriteta u zivotu...idem u cosak da klecim na kukuruzu malo...  8)

 

 

ali ideju sam stvarno imao, cak sam i cesalj kupio u kineskoj radnji specijalno za ovo tekmicenje, 30 dinara kod kineza  ::)

 

to bi bilo ovako nesto: low key [b/w] varijanta closeup na dijagonalno postavljeni crni cesalj na kome je nekoliko vlasi kose i perut...podloga drvena natkasna na kojoj se ocrtavaju teksture drveta...

 

muzicka podloga za gledanje, `...I don`t wanna lose you...`  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja