Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Husqvarnu 701 Enduro, 2021. godište

Recommended Posts

  • Integrisan, 8270 postova

Prodajem Husqvarnu 701 enduro, 2021. godište, 18.000km. Motor je kupljen nov u Srbiji, od ovlašćenog distributera (Kompp), ja sam vlasnik. Motor dolazi uz oba originalna ključa i kod karticu. Registrovan je do kraja Avgusta 2025. godine.

 

Ovo je poslednji, tj. aktuelni model ovog motocikla. Poseduje modove vožnje (asfalt, enduro), quick shifter i bliper (dakle, promena brzina bez kvačila i na gore i na dole), indikaciju brzina, najaktuelniju verziju softvera itd.

 

Motor je vanredno dobro održavan, servisi su rađeni proaktivno i mnogo pre fabričke preporuke, tj. na 3000km. Motor je moj, održavan je za sebe, uvek samo najkvalitetnijim delovima.

 

Svi potrošni delovi su u izuzetnom stanju (lanac, lančanici, pločice, nov oem Husqvarna akumulator, novi Husqvarna oem gripovi, ogibljenje itd). Continental TKC80 dual sport gume, praktično kao nove. Uz motor dajem i Michelin Tracker zadnju terensku gumu (za one kojima je i to bitno).

 

Uz motor ide i:

  • LED far, sa led dnevnim svetlom (originalni far dobijate uz motor!) 
  • PUIG tinted vizir (možda najbolja varijanta vizira za ovaj model, potpuno eliminiše vetar na grudima)
  • Dual sport prenos, lanac i lančanici (originalni prenos dobijate uz motor!)
  • Perun ojačanje osovine i šrafova rezervoara (slaba tačka ovog modela, rešena 100%)
  • Motor je profesionalno remapiran: savršeno ponašanje na nižim obrtajima, bez sitnih cimanja karakterističnih za Euro5 motocikle!
  • Ručno i automatsko uključivanje svetala
  • Ručno i automatsko uključivanje hlađenja, sa signalnom diodom
  • Ultra heavy duty unutrašnja guma (4mm) i rim lok
  • Ručke za suvozača
  • KN perivi filter vazduha (originalni filter je u motoru, možete menjati po želji)
  • Dugi rep (ako ga iz nekog razloga želite:)
  • Zadnja guma Michelin Tracker 

 

Motor je u potpunosti sređen, nisu potrebne nikakve dorade, ABS ili fuel donglovi i ostale kerefeke popularne po Internetu. Predstavlja zaokružen i dorađen paket, u zaista dobrom stanju, u mnogim detaljima napredniji od novog.

 

Prenos je obavezan. Zamene me ne zanimaju, hvala.

 

CENA 8.900 Eur

 

Svi razgovori o ceni su mogući isključivo uživo, prilikom gledanja motora!

 

Kontakt: PP ili na 061 247 5088

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja