Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung GT 250 Comet...1300 e.

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Dakle posle raznih ponuda sms-om tipa "dajem 800 e. odmah"....resih da se podmladim tj. da kao nekad probam sam da sredim motor i prodam ga tako....(sam sredim - podrazumeva rastrcati se kod majstora i estetske korekcije koje mogu sam da napravim)....

Narucim delove iz Louisa....nas drug Hornet mi bukvalno pokloni novu zadnju stopaljku od Honde Hornet (on kupio novu)....odnesem kod Gorana na Umku delove za farbanje (ustvari cak ih nisam ni nosio nego je on pokupio kada je isao u grad)...sve ono sto sam mislio da je nemoguce srediti izvariti ili zakrpiti potrpam u torbu i ponesem u ordinaciju Brkic (otac i sin) u Mladenovcu....cak sam se navadio da idem par puta....ljudi prijatni...korektni...popijemo sok, rakijicu a svi oni delovi dobise novi oblik i svatih da u vecini slucajeva netreba da se sekiramo za originalne plastike ...drzace...poluge itd. jel se sve to u pravim rukama vrati u prvobitno stanje....

U medjuvremenu mi se pojavio nas drugar sa foruma...doneo decko kaparu i ozbiljno resio da kupi motor cak ga nije ni mogao cuti kako radi....kaze "verujem ti da je sve onako kako je napisano na forumu"....svestan je da posto je motor u sredjivanju nemoze ni cena biti ista...i dalje je resen samo me pita koliko ce biti kada se sredi....Momak mlad, prijatan kako da sada lupam neke cene....rekao sam mu da ce cena biti uvecana za onoliko koliko ce mene izaci sredjivanje a to nemoze biti jos 200 eura najvise....

Posto je on o.k. nisam hteo da to  sredjivanje sada predje u "stednju" i da mu nesto zafuserim...dakle i dalje ga sredjujem kao da je za mene....decko je hteo da mi da pare unapred...odbio sam....nadam se da cu za koji dan staviti slike motora sredjenog....i da ce posle toga Comet promeniti vlasnika koga ce odano i verno sluziti....

Motor je prebacen u sobu posto je u garazi hladno da bi se zezalo oko njega....

 

post-220-12879022110329_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Svaka cast obojici..Charugi na sredjivanju i postenju..a tebi .. pa isto :) na postenju!

Da se slatko navozas sa njim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nesvrstan, 756 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R21A

Hvala brate! Moram da kazem da iako CHARUGU znam tek iz vidjenja ne mogu da ne primeti da je covek na mestu i da je dogovor ispostovao u svakom pogledu! Kada bi se svi ovako ponasali i ovako trgovali mislim da bi nam svima bilo vise nego dobro! I za kraj HVALA CHARUGA (vidimo se sutra)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Da ste Vi meni svi zivi i zdravi...sto se tice para lako cemo kada se sve zavrsi...svrati sutra da vidis kako napreduju radovi...malopre sam stavio karbon luck zmigavce i zadnju plastiku...evo da vidite kako ce to otprilike izgledati (jest da je lose svetlo)...vide se i drzaci za noge koje sam danas postavio a jedva cekam da dodje i ostalo sa farbanja...pa ces napisati dali si zadovoljan... ;)

 

post-220-12879022164774_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd>kod Bigz-a

kakvi ste vi carevi!!! ovo je primer kako jedna zajednica (u ovom slucaju moto zajednica) treba da funkcionise.

sve najbolje i prodavcu i buducem vlasniku!!!!!!

 

bas lepo!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Juce smo izvrsili primopredaju...motor upalio bez problema posle sredjivanja...fale jos samo nalepnice.....evo starog i novog vlasnika....

 

post-220-12879023703769_thumb.jpg

post-220-12879023704443_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja