Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz CH društvo, Dragoljub, Triumph Explorer (trenutno offline zbog udesa)

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Imao sam težak udes 22. Avgusta 2023 u blizini fudbalskog igrališta FK Trudbenik u Stalaću, bilo je prilično čupavo ali izvukao sam se. Hteo bih da pronadjem brata bajkera koji mi je držao jaknu iznad mene i pravio hladovinu i bodrio me do dolaska hitne pomoći. Takodje hoću da pohvalim ekipe hitne pomoći iz Ćićevca ili Stalaća (ne zamerite nisam siguran odakle je prva ekipa koja je stigla na lice mesta) i Kruševca koji su se stvorili u rekordnom vremenu i zbog kojih sam danas u mogucnosti da ovo pisem. Dva saniteta su se stvorila kod mene čini mi se u sekundi, odlučeno je da Kruševac preuzme transport prema KC Kruševac.
 

Voleo bih da mi pomognete da pronadjem ljude koji su me spasili:

doktora iz saniteta Kruševac koji me je pet puta vraćao u život inekcijama Efedrina,

vozača saniteta i medicinsku sestru.

 

Najvecu zahvalnost dugujem doktorima KC Kruševac dr Radetu Zdravkovicu koji me je operisao i dr Vladimiru Čukuranovicu koji je ekspresno dijagnostikovao stanje u kome sam se nalazio. Neka ih Bog pozivi i da zdravlje njihovim ukućanima.

 

Drugari ako možete pomozite mi, dostupan sam na WhatsApp-u +41788937151 i Viberu +34607064250 

 

Hvala braćo I čuvajte se kad pretičete automobil, sto hitrije!!!

 

Pozdrav iz CH od Dragoljuba (Majora u bajk sceni ch)

 

 

  • Sviđa mi se 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja