Jump to content

Moto Zajednica

Podvodna puska

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Da li neko mozda ima da prodaje podvodnu pusku? Budzet mi je nekih 100ak evra :)

Promenio član bugiman

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 956 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ima u Decatlon-u nešto i mislim da se uklapa u cenu,sad kakave su karakteristike u to se ne razumem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1696 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Imam prijatelja u Podgorici koji hvata ribe tim puskama i ide po takmicenjima, zvacu ga sutra da vidim da li zna gde ima u Bg-u da se uzme

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Imam ih nekoliko komada .. ali samo se hvalim, ne prodajem ... :D

 

osnovna podjela ti je na (mi kažemo) lastikače, puške na gumu, laštik i imaš zrakače, puške na stlačeni zrak, vazduh... 

 

netko voli jedne, netko druge ... iako se lastikače daleko više cijene u nekakvom podvodnom svijetu ... 

 

prvo trebaš vidjeti kakvom vrstom podvodnog ribolova se želiš ili možeš baviti, pa ćeš prema tome kupovati pušku veće ili manje dužine, snage .. Glupo je kupiti pušku sa 2-3 laštika i 120cm za lov hobotnica po rupama ... a isto tako je glupo kupiti zrakaču od 60cm za veću ribu ... 

 

Netko je spomenuo Dechatlon ... da, oni zaista imaju sasvim solidnu ponudu opreme za podvodni ribolov čak i za ekipu koji nisu početnici .. 

 

Ja sam onako, ispodprosječni do prosječni podvodni ribolovac, ali poznam ekipu koja je na svjetskim tablicama u top 20 ljudi ... :)

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

Sve jasno, hvala :) Ne znam gde cu se pronaci, za pocetak gledam jednu od 85cm, jedan lastis. Uzecu i trozubac ako pak krenem plice. Kasnije kad shvatim sta zelim i ako nastavim gledacu nesto konkretnije.

 

Ova mi je zapala za oko

image.jpeg.60ba11e11d6fc018df9f845fc475cb60.jpeg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Bec
  • Motocikl: BMW F800GS

Kako je ovo regulisano? Da li treba dozvola za ribolov i da li moze svuda da se ide sa ovim u lov? Secam se kad sam kao klinac ronio sa starijima da su uvek bili spremni da je ispuste ako neki camac nailazi... sa druge strane vidjao sam na stenama u CG i HR da izlaze ronioci (na dah i sa bocima)  sa opremom za podvodni ribolov.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Ja se grozim od onih, koji sa napetom puskom ronaju blizu plivaca. A uvek su u plicaku i deca.

Pomisljam, nisu svi  profesionalci, ima dosta pocetnika. Daj da probam malo, itd.

Mislim da to treba zabraniti blizu plaza i kupaca.

A u CG sam takvih strelaca video bas dosta. Niko se ne uzbudjuje okolo, cak ni roditelji.

Posle djavo kriv, sudbina?!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 764 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: R1200GS adventure
Pre 9 sati, z ivan je napisao:

Kako je ovo regulisano? Da li treba dozvola za ribolov i da li moze svuda da se ide sa ovim u lov? Secam se kad sam kao klinac ronio sa starijima da su uvek bili spremni da je ispuste ako neki camac nailazi... sa druge strane vidjao sam na stenama u CG i HR da izlaze ronioci (na dah i sa bocima)  sa opremom za podvodni ribolov.

U Grckoj je legalno. Samo moras da imas za sebe vezanu malu bovu na kanapu,da budes vidljiv.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja