Jump to content

Moto Zajednica

Sve vas pozdravlja Milan iz Nisa

Recommended Posts

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Nis

Cao svima, evo po pravilu da se predstavim. Zovem se Milan, iz Nisa sam, imam jos malo pa 20 godina, studiram geografiju...

 

Motore sam poceo da vozim jos kao klinac, sa 7-8 godina, vozio sam  automatika, nekog starog puha, rusku stelu,mnoge apence, MZ.. ma sve same krseve! Ali zadnjih 4 godina nisam nista vozio, tj povremeno sam vitlao neki pozajmljeni motor, ali nista posebno. Inace u garazi sam sve to vreme imao Bmw-a r50/5, kojeg sam poceo s vremena na vreme  da vozim tek ovog zadnjeg leta, jer je odjavljen i nije registrovan. Povremeno vozim i Yamahu DT 125, koja pripada mom ujaku. Ustvari  moze se reci da je on povremeno vozi  :)

Za sajt sam saznao pre 2 meseca, i za ta 2 meseca sam procitao mnogooooo toga korisnog. Imam i jedno pitanje o Apriliji RS125, koje cu da postavim u podforumu motori.  Znam da je o Apriliji  mnogo toga pisano, ali ovo sto mene interesuje nisam mogao da nadjem.

 

Toliko od mene, za sad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja