Jump to content

Moto Zajednica

Stigla jos jedna masina - Suzuki GSXR 750

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Razmisljam izmedju ciste bele i perla bele boje mada sam Fazera farbao u tu perlu, mozda bi ovog u obicnu belu pa je odvajao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ne znam kako ce ti se uklopiti bele felne-beli oklopi.

 

Da je moj ja bi udario mat crnu ili metalik plavu u kombinaciji sa belom,mada se to nikad nezna kako ce da izgleda dok se ne skopi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ovaj rezervoar nikako, po meni nije dorastao da stoji na motoru, pogotovu sto se ne uklapa sa ostalim oklopima...

 

Ja bi ga ostavio jes malo ruzniji ali zbog specificnog oblika rama tesko je uglaviti drugi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Razmisljam izmedju ciste bele i perla bele boje mada sam Fazera farbao u tu perlu, mozda bi ovog u obicnu belu pa je odvajao.

ofarbaj to u neku boju da valja nemoj da ga sjebes na kraju , bilo koja druga boja osim bele i crne  u klot fazonu , jedino u kombinaciji  sa njima bice mnogo monotono ima mnogo povrsina za farbanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ma lako se odvoji bojom ili nalepnicama ali uradicu u photoshopu da vidim kako ce da izgleda, pa ako mi se dopadne da bude cisto belo resio sam sta cu.

Inace nece biti gotov do kraja ove nedelje, zaboravio sam da je uskrs i da se ne radi. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600

Ovaj rezervoar nikako, po meni nije dorastao da stoji na motoru, pogotovu sto se ne uklapa sa ostalim oklopima...

 

Ja bi ga ostavio jes malo ruzniji ali zbog specificnog oblika rama tesko je uglaviti drugi.

 

Kao dokazani majstor bi ga bar doradio i bio bi kompletan motor, a i onaj far.... nikako ne ide... iz aviona se vidi da je nabudzen... provaljena je stvar.. nista lose, samo iznosim misljenje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Za prvobitno vreme ce ostati ovako posto sezona dolazi, treba malo i da se vozi a ako ostane kod mene na duze vreme bice tu jos izmena i dorada. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

jel mozes da stavis sliku nosaca repa...verujem da si ga izvario...nisi ga ostavio onako na pola!?

i jel sme obicnim aparatom za varenje ili ne...!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Naravno, imas sliku nosaca repa na trecoj strani nego kada sam okacio onu sliku farbao sam nosac pa ga zato nije bilo ili evo i ovde:

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?action=dlattach;topic=30060.0;attach=105727;image

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

I po ko zna koji put vracam ga u garazu i nadam se skorom zavrsetku  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Covece, kako volim ove prerade sa foruma! Odma se oraspolozim kad vidim da pise u naslovu teme prerada ili tako nesto :) :) :)

 

Pratim temu(naravno :) ) i jedva cekam da se azdaja zavrsi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja