Jump to content

Moto Zajednica

Registracija Bandit 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600N Suzie-Q

Da li nako iznajmljuje fabrički top auspuha, žmigavce i retrovizore za Bandita 600?

Hteo bih da ga registrujem, a ne bih sve ovo kupovao pa ponovo skidao sa motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600N Suzie-Q

Protočni karbonski top, led žmigavci, mali retrovizori na krajevima kormana, štitnik za ruke od vetra sa integrisanim dnevnim svetlima i žmigavcima, držač na rezervoaru za suvozača, dodatna svetla, preklapajuće produžive ručice za kvačilo i kočnicu, fuzasteri za suvozača u boji motora, pancirna kočiona creva, dodat mini vizir pošto je N verzija, nosači bisaga i zadnjeg kofera pravljeni, skinuti fabrički držači za suvozača sa repe i zatvorene rupe na plastici za njih. Teško da bi iko ovo sve provukao na tehničkom... 🤦‍♂️🤷🙃🏍

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7077 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Poslušaj cveleta, ja sam prošao sa led migavcima i led zadnjim farom jer su homologovani, imaju one "E" oznke, a verovatno bi prošao i sa protočnim topom pošto i on ima "E" oznaku i ima db killer s kojim bude tih skoro ko fabrika, ali sam ipak išao sa fabričkim kada ga već imam, napravi db kiler da motor bude tih i neće ni gledati auspuh, jer čim urla odma je sumnjiv, i gledaj malo šta montiraš na motor, oprati pažnju da svetlosna grupa ima "E" oznake i posle si miran nemaš problema.

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja