Jump to content

Moto Zajednica

Provozajmo šofere zbog naše bezbednosti

Recommended Posts

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

IDEJA:

Zaposliti nekog naseg drugara bajkera u auto skoli da 2-3 casa vozika kandidate na bajku, da doticni nauce da postojimo i sta je opasno po nas. Samo ako sami dozive neke od opasnosti moci ce u buducnosti da budu fer prema nama. OK, ako se sami ne pazimo...

Sta mislite da li ovo drzi vodu?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
IDEJA:

Zaposliti nekog naseg drugara bajkera u auto skoli da 2-3 casa vozika kandidate na bajku' date=' da doticni nauce da postojimo i sta je opasno po nas. Samo ako sami dozive neke od opasnosti moci ce u buducnosti da budu fer prema nama. OK, ako se sami ne pazimo...

Sta mislite da li ovo drzi vodu?[/quote']

 

Imamo mi jednog naseg drugara forumasa koji vozika kandidate na bajku... Jedino sto bira iskljucivo osobe zenskog pola :)

 

Naravno, Pablo mu pomaze koliko god moze i stigne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ako ova nova obuka koju sada treba da uvedu ne bude samo za uzimanje para i maltretiranje naroda, trebalo bi da kandidati prođu i teoretski i praktično koga sve mogu da ugroze i na koji način. Al to je samo ako :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

I ja sam zaboravio ovu temu iako sam je pokrenuo. I dalje mi se dopada ideja pa makar iz naftalina. Tema je od pre cetiri godine, pa eto neka se ideja ostvari kroz cetiri godine, nama opet dobro. :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Nisam rekao da je ideja losa, cak naprotiv. Rekao sam samo da je tema izvucena iz naftalina. ;)

 

Inace, ja sam makar milion puta do sada rekao da bih voleo da svaki ucesnik u saobracaju proba, makar po jedan cas, svako prevozno sredstvo pre nego sto dobije dozvolu bilo koje kategorije. Znam da je to nemoguce, ali bi bilo mnogo dobro za sve nas, bez obzira sta vozimo. Na forumu ima puno vozaca automobila koji su dosta promenili stil voznje od kada su poceli da voze motor. Dosta puta je to i pomenuto u razlicitim temama.

 

Voleo bih da ovaj tvoj predlog zazivi, ali na zalist, mislim da su mu jako male sanse. Mozda bi mogli da organizujemo u nekim auto skolama koje drze clanovi ovog foruma, ali bi oni morali da se jave i kazu da li je to izvodljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

Ovo je i meni padalo na pamet, dok ne osete na svojoj kozi nece nas ni primecivati ni uvazavati kao ravnopravne ucesnike u saobracaju. kad im neko oduzme pravo prvenstva, gledace na sve strane kad sednu u auto. ali, kako to izvesti...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Meni je gotivnija akcija da se izorganizujemo, okupimo na nekom prometnom mestu i na onako iznenadno na semaforu ponudimo vozačima da ih provozamo malo po gradu, samo da osete, i vide šta se sve desi za 5-10 minuta vožnje po gradu, da dožive kao suvozači :)

možda bi nakon toga makar malo više obratili pažnju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja