Jump to content

Moto Zajednica

obilazak manastira...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Ideja jeste lepa. Molila bih organizatore da malo pojasne kakvi su putevi, da ne bi došli u situaciju da neki motori nemogu stići do njih.

Jednostavno da unapred znamo da li da se spremamo za ovako lepu akciju ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Nadam se da ce biti nesto od realizacije obilaska manastira.Trebalo bi uraditi marsutu, i sve detaljno isplanirati, blizu je april... A i datum treba odrediti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: beograd... zarkovo

sto se mene tice- za organizaciju slavlja, vencanja, rodjendana, ispracaja, ekskurzija i svega slicnog sam profi... ;) imam visegodisnje iskustvo i nema mi ravnog  ;)

ipak, u organizaciju ovog tipa definitivno ne mogu da se mesam jer nisam vozac (motora) i ne znam na sta sve konkretno treba da se obrati paznja, a tice se vremenskih uslova, puteva, krivina, raznih prilaza i sl.  nisam bas laik ali ima vas puno koji se bolje razumete  :) :) :)

najvaznije je da se  PRIJAVLJUJEM za pocasno mesto suvozaca  :) :)

 

odgovara bilo koji dan, bilo koje vreme, sa nocenjem ili bez, bilo koja marsuta... samo da se vozimooooooo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Da, u Vrdniku se nalazi deo mostiju svetog cara Lazara, pa imamo manastir Jazak, koji je blizu Vrdnika i u njemu se cuvaju mosti svetog cara Urosa.Tu je u blizini i manastir Mala Remeta. Samim tim, za sta god da se odlucimo, sve je tu na dohvat ruke, Fruska gora je prepuna manastira, i mislim da je sa pravom zovu "sveta Gora". Molio bih sve koji nisu krsteni da razmisle o mom predlogu za kolektivno krstenje, pa da se dogovorimo da i to ujedno organizujemo.

 

Ja pozdravljam celu pricu. Ujedno se i slazem za krstenja. Opet se nadam da ce moci da se odrzi i samo jedno krstenje ukoliko se prijavi samo jedan.

Ako Bog da ja cu motorom da se odvezem da krstim svog druga, a ujedno bih zamolio da mi se osvesta motor.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

   Drugari ja imam jedan predlog, a vi kako hocete. Posto mnogi od nas rade, da bi isli prvi i drugi dan posle Uskrsa, predlazem da idemo PRVI vikend posle Uskrsa 25 i 26 Aprila. Za dva dana cemo sve manastire obici. Nadjemo se na parkingu ispred Sava Centra u 7.00, i palimo!!! Normalno, tamo negde moramo da organizujemo nocenje zbog lepsih polovina. Sta kazete???

 

Ja se slazem.

 

 

Ja pozdravljam celu pricu. Ujedno se i slazem za krstenja. Opet se nadam da ce moci da se odrzi i samo jedno krstenje ukoliko se prijavi samo jedan.

Ako Bog da ja cu motorom da se odvezem da krstim[move] svog druga[/move], a ujedno bih zamolio da mi se osvesta motor.

 

 

 

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Sad slucajno naleteh na temu, neopisivo mi je drago sto se pokrece ovakva voznja, ako uzmem motor dotle, a nadam se da hocu idem pod obavezno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

+1 za obilazak.

 

Mada bih na listu  dodao jos jednu destinaciju, jer pored manastira mozemo da vidimo ovo:

 

1. Manastir Tronosa (15km od Loznice)

 

2. Trsic rodno mesto Vuka S. Karadzica ( 8km od Loznice)

 

3. Banja Koviljaca (kraljevska banja 8km od Loznice samo na suprotnu stanu od Trsica)

 

4. Planina Gucevo (iznad Banje Koviljace 15km od Loznice)

 

Ima jos toga da se vidi, ali da ne nabrajam sve. Ja sam rodjen u Loznici, te bih mogao da vam pokazem te krajeve. Tamo je put kao stvoren za motore (krivine, pravci, prelepa priroda) i Loznica je udaljena nepunih 150km od Beograda.  ;)

To je i moj zavicaj! :)

Stvarno je divno, to ne bi trebalo propustiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Naravno da je aktuelno, samo treba da se odlucimo gde cemo da idemo?! Boban je dao jedan predlog a ja drugi, a idemo na onaj za koji se vecina odluci. Bilo bi super kada bi autor ove teme napravio glasnje, pa da lagano, posle istog, pocnemo sa dogovorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ako se krene sa javnim dogovorima, nista se nece uraditi. Dajte datum, nemojte drugi dan uskrsa jer ljudi negde idu, neki imaju porodice pa treba da ostanu sa njima. Moze i vikend posle uskrsa.

Svi ce se prilagoditi koji zele da idu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ako se krene sa javnim dogovorima, nista se nece uraditi. Dajte datum, nemojte drugi dan uskrsa jer ljudi negde idu, neki imaju porodice pa treba da ostanu sa njima. Moze i vikend posle uskrsa.

Svi ce se prilagoditi koji zele da idu.

 

mislim da vikend posle uskrsa pocinju vec moto skupovi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

sto se mene tice- za organizaciju slavlja, vencanja, rodjendana, ispracaja, ekskurzija i svega slicnog sam profi... ;) imam visegodisnje iskustvo i nema mi ravnog  ;)

ipak, u organizaciju ovog tipa definitivno ne mogu da se mesam jer nisam vozac (motora) i ne znam na sta sve konkretno treba da se obrati paznja, a tice se vremenskih uslova, puteva, krivina, raznih prilaza i sl.  nisam bas laik ali ima vas puno koji se bolje razumete  :) :) :)

najvaznije je da se  PRIJAVLJUJEM za pocasno mesto suvozaca  :) :)

 

odgovara bilo koji dan, bilo koje vreme, sa nocenjem ili bez, bilo koja marsuta... samo da se vozimooooooo   ;D

 

 

Pomocicesh oko ortganizacije koliko mozesh. Strucna pomoc je dobro dosla. Ako se nisi vec snasla, imas mesto iza mene!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ukljucite mene u spisak!

Ne bitno mi je u kom pravcu idemo.

Kako ima dva predloga, zashto sada ne obidjemo jedan pravac, recimo, Frushkogorske manastire, a sledeca voznja neka bude prema Loznici, ili nekud drugde.

Vazno je da imamo nakog od nashih drugara, sveshtenih lica, da nam predoche istoriju pojedinih manastira.

Mene mozete naci na ovoj adresi: pmirkov@yahoo.com, ili 063/7764191, najbolje sms-om, jer sam chesto na sastanku.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Jerej se ne oglasava vise, ali on kao svesteno lice bi mogao dosta da nam pomogne, a pominjala su se i krstenja sto je isto interesantno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

najbolje bi bilo da se ide sutra dan posle uskrsa ,jer sledece nedelje pocinju moto susreti,a nedelja je rezervisana za moto zurku u Jerkovcu,a mnogi bi hteli i ovamo i onamo.Tako da bi bilo najbolje da krenemo 20.04

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: beograd... zarkovo

 

Pomocicesh oko ortganizacije koliko mozesh. Strucna pomoc je dobro dosla. Ako se nisi vec snasla, imas mesto iza mene!

 

 

 

hvaaalaaaaaa :)

imam prevoz  ;)   

 

 

i ja sam vise za 20. april... to je drugi dan uskrsa, NEradan dan...

a i narednog vikenda nisam u bg-u... a bas mi se ide sa vama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Nisam siguran, ali mislim da necu moci da idem 20. Tada sam verovatno u Pozarevcu. U svakom slucaju ne moze se svakome ugoditi jer svi mi imamo neke obaveze. Postavio sam da se ide 26. jer mislim da bi tada bilo najbolje za sve. Ovako ispada da treba da stavim glasanje i za datum polaska a to mi ne pada na pamet. Ni ovako ne mozemo da se dogovorimo vise od 2 meseca, tako da je polazak definitivno 26. i kome odgovara ide, kome ne, onda neka nam se pridruzi drugi put. Nemojte da me shvatite pogresno, ali nekako sam ja uzeo na sebe ovu organizaciju jer sam dao predlog za jednu od voznji i stvarno bih voleo da idu svi koji zele, te iz tog razloga ne bih da menjam datum.

 

Ako pobedi opcija FRUSKA GORA, onda ja necu biti od velike koristi, barem sto se organizacije tice, jer ja taj kraj ne poznajem dobro. Bilo bi super kada bi se neko javio ko poznaje taj kraj i ko bi mogao biti, na neki nacin, vodic grupe.

 

Da zakljucimo, u slucaju pobede ocije LOZNICA, ja cu se potruditi da vam pokazem taj kraj u sto boljem svetlu. Jedina mana te destinacije je ta sto bi u tom slucaju obisli samo manastir Tronosu, ali bi zato videli jos dosta lepih istorijskih mesta i predela, kao sto su Trsic, Banja Koviljaca, Gucevo, Zvornicko jezero itd.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Ni mi nemožemo 20. Od samog početka i pokušavam da uskladim obaveze tako da 25, 26 budemo slobodni pa da mirno možemo ići. Svejedno nam je da li Fruška Gora ili Loznica. Moj predlog je jedno neka bude sada, a drugo na jesen. A i nagodinu ćemo biti tu i voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja