Jump to content

Moto Zajednica

Izdavanje stana - Blok 70 NBG

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Društvo uslužan oglas da pomognem koleginici, a možda i vama. Ideja je da se izbegnu agencije i smanje dodatni troškovi i njoj i vama. Devojka je skroz normalna, stan nije u planu za prodaju tako da može i na duže. Nije namešten, ima kuhinju. Veličine 43 kvadrata i cena je 450 evra.

 

Za sve kontaktirajte nju, a mene ako se setite za pljeskavicu i pivo setite, to je bila moja građanska dužnost  :lol:. Pozovite se na forum radi lakšeg dogovora. Slike i kontakt preko face ili na broj 064/650-2373 Jelena.

 

M.FACEBOOK.COM

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Mislim da je cena korektna za tu lokaciju. Za više detalja, tačnu lokaciju, spratnost... slobodno je kontaktirajte.

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 864 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Cena sasvim korektna  za jednu 4 clanu porodicu samo sto im je tesno ,opet idealno za sebicnog samca ali skupo obzirom na prosecnu platu,dobro za mlad par ali treba da izdvoje jednu platu na kiriju i racune. Medjutim posto je stan na tako "elitnoj" lokaciji sve je razumljivo.:P  salu i zbilju na stranu znam da je cena "realna" 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@punisa 16 sve se slažem. Jbg i ja sam maštao o nekoj manjoj nekretnini i to na onim lošijim lokacijama, da izdajem i ostavim deci, ali sam shvatio da sa nadprosečnom platom u Srbiji ne mogu da skupim ni za učešće. Da uzimam kredit i za to rata će mi biti 700+ evra u zbiru. Šta drugi tek da kažu. Osim da je kupovna moć ovde tuga.

 

Cena je takva kakva je, niti sam je određivao, niti savetovao, niti imam bilo kakvu vajdu. Verujem da može malo da se ispregovara, ali ne puno, jer je prosto takvo tržište.

 

Znam samo da moj burazer izdaje 37 kvadrata u Vojvode Vlahovića za 300 evra, da drugar u Čačku plaća garsonjeru 200 evra i da ljudi u Blokovima traže 150 evra samo za garaže...

 

Tužno, istinito, kome treba zna šta mu je činiti, ali jeftin stan u BG više ne postoji ni za kupovinu ni za izdavanje. Nadam se da će ovo ludilo barem malo splasnuti, jer proći neće to je sigurno.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1828 postova
  • Lokacija: Beograd

Da vi ljudi vidite ugovore šta Rusi plaćaju...

Imao sam posla sa dve njihove firme pa im je trebala pravna podrška oko zaposlenih.

Sve šta se izdešavalo posle korone i ovog rata u Ukrajini je dupliralo cene.

 

Pa za kupovinu gotovo da i nema stanova ispod 100.000€

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 864 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50
pre 14 minuta, Skyrunner je napisao:

Da vi ljudi vidite ugovore šta Rusi plaćaju...

Imao sam posla sa dve njihove firme pa im je trebala pravna podrška oko zaposlenih.

Sve šta se izdešavalo posle korone i ovog rata u Ukrajini je dupliralo cene.

 

Pa za kupovinu gotovo da i nema stanova ispod 100.000€

 

Moj blizak drug izdaje 24m2 u kneza milosa 900e ,nekom rusu ,pre njega nekom drugom rusu. Pre toga kao stan na dan. Da mi je pricao neko drugi sumnjao bih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6860 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Nekretnine nikada neće pojeftiniti. Mogu da pojeftine nešto malo ali da se cene vrate na staro nema šanse. Kad kažem staro mislim na period kad su kamate bile oko 3%. Za većinu ljudi realnost je da nikada neće moći da kupe nekretninu.

Kod nas još uvek može nešto jeftino da se uzme po selima i manjim gradovima. Kome posao nije vezan za Beograd, treba da pali odatle.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
4 minutes ago, mrle said:

Jelena izdaje stan? 

Da, inače je i tvoja koleginica. Možda je i znaš, ali svakako možeš da očekuješ lakši dogovor po toj liniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Dobro je kada si u manjem mestu, a imaš beogradsku platu, ali to je redak slučaj. Za Beograd i mogu negde da shvatim jer je metropola i zaista trenutno ko je i malo sposoban i vredan, ne mora da bude ni neki traženi posao može da ima platu 900+ evra. Za 600 evra više neće niko da radi osim ovih kojima je prvi ili poslednji posao ili su zarobljeni u najgorem delu državnog aparata. Zato i dolaze iz Azije da rade ovde i sve ih je više.

 

Meni su enigma manja mesta i šta se tu desilo. Često na putu sednem na piće, nekada i na klopu i ostanem blago šokiran. Ranije čim izađeš iz BG sve je bilo duplo jeftinije računajući i NS, Niš...Sada su cene mizerno manje, a dešavalo mi se i da platim uslugu skuplje nego u BG. Cene nekretnina, izdavanja isto poludele. Novac je totalno obezvređen. Imaš platu o kojoj si sanjao pre 10 godina, a na kraju meseca nemaš ništa.

 

Po meni je veća gimnastika trenutno preživeti u manjem mestu nego u BG bez obzira na ludačke troškove koji ga prate.

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6860 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Manja mesta guraju jer većina ima svoje kuće, žive kod roditelja, nešto mikro proizvodnje hrane paaaaa i nekako. 

 

Smederevo npr. 1300 1400 1500 m2 stana. Plac nemaš da kupiš normalan za normalne pare. Trenutno se rade stambene zgrade rade na ako se ne varam 7 lokacija. Ja ne znam ko to kupuje i kako. Mi nemamo ni jednu normalnu firmu sa normalnim zaradama.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3140 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4
pre 32 minuta, max80 je napisao:

Da, inače je i tvoja koleginica. Možda je i znaš, ali svakako možeš da očekuješ lakši dogovor po toj liniji.

Znamo se dobro. Ne treba mi stan. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
8 minutes ago, Alekre said:

Manja mesta guraju jer većina ima svoje kuće, žive kod roditelja, nešto mikro proizvodnje hrane paaaaa i nekako. 

Baš to. I to daje pravu sliku stanja. Lepo je kada imaš svoj izvor i izbor da se hraniš zdravo, a ne kao moranje da bi preživeo.

 

Sve ovo ostalo mi je totalna enigma naročito ko kupuje stanove po tim cenama. Kum prodao pre dvanaest godina stan u Prokuplju za nešto ispod 400 evra po kvadratu i otelio se dok je našao kupca. Sada taj stan vredi 3 puta više ili u zbiru 50.000 evra skuplje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu
10 minutes ago, mrle said:

Znamo se dobro. Ne treba mi stan. 

:takoje:. Prenesi joj kako se zbog njenog stana borim sa lavovima ovde, meni neće verovati :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 281 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R1150GS

Ne želim da kvarim oglas, ali pošto vidim da se povela polemika ajde da podelim svoje iskustvo.

 

Živeo u 70a, u 70. , i iz iskustva kažem da koliko god nekome sa strane to sve bio isti đavo, 45. blok je tata ostalim savskim blokovima.

 

Od 15.1.2023., u jeku poskupljenja smo iznajmili stan u bloku 45, stan tek renoviran, 74 kvm (upisano, oko 80 realno), polunamešten 400 evra.

 

Gastarbajteri kupili stan ćeri, ćera renovirala i tom logikom "lokacija,skupoća" počela da ište 800 evra.

Prošli meseci, niko ni da pita. Žena popizdi, i da pokaže alavoj ćeri uzme da rentira stan ona. I tako ja imam čast da dajem 5000 evra godišnje za stan koji nikad neće biti moj i još da se hvalim kako sam dobro prošao. Baš blago meni.

 

veliko je pitanje u kom odnosu su dva činioca naše krize, loša ekonomska politika i pohlepa društva (privatni sektor i pojedinac) .

Neko mi reče da Katić smatra 50:50.

 

Ja sam bio loš iz matematike,verovaću da je do Ukrajine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@ironhorse na žalost naše kupovne moći i tržišta što se za ovakvu priliku može reći da si imao ludu sreću.

 

Meni je takođe fascinantno kada sam gledao da kupim, da stan od recimo 40 kvadrata košta recimo 2500 evra po kvadratu. A stan na istoj lokaciji od 75 kvadrata bude 25% jeftiniji. I onda dođemo da stan od 40 kvadrata platiš 100.000, a skoro duplo veći dobiješ za 40.000 evra više. Zato sam i odustao od kredita. Ako nekada skupim za učešće za stan normalne veličine možda i zagrizem. Da se zarobim ceo život za jednu sobu, kupatilo i kuhinju nema šanse.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Odosmo u debeli :offtopic:pa da iskoristim priliku.

 

Prodajem dobre zimske gume oglas ispod :lol:.

 

Danas sam dobre volje, od sutra da pazite šta pišete da vas ne bih zaključao :lol:. U ovoj temi sam ja administrator neće vam ni čika Rajko pomoći :P.

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 3
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 750 postova
  • Lokacija: Srem
  • Motocikl: Bandit 650 K7

Moja sestra izdaje stan 54m2 namešten renoviran 220e u Pećincima. Druga 38m2 na bežaniji 250e lepa zgrada cg,lift... Dugogodišnja stanarka.

Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ličnih primera ima i drago mi je kada se neko u ovom opštem ludilu snađe mimo nekih tržišnih kretanja i obezbedi sebi bolje uslove kako za izdavanje, tako i za kupovinu. I ja se nadam nečemu takvom, ali ta nada traje već godinama i kao i većina osuđen sam na ponude tržišta i samim tim i na čekanje Godoa.

 

Dok su mnogi tvrdili da je ovo skupo, tržište i realnost su rekli da nisu u pravu. Stan je izdat u roku od desetak dana, za nekih 6% niže od tražene cene, samim tim ponuda više nije aktuelna. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja