Jump to content

Moto Zajednica

Rudnik - apel za sve kolege!

Recommended Posts

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...

Sećam se kada sam prvi put vozila do Rudnika ... Svi pricaju kako je lepo za voznju Rudnik Rudnik Rudnik ..

Sednem ti tako jedan dan i ajd .. napominjem kao totalna pocetnica prvi put pre par godina..

Vozim vozim , a uuu ono jest lepo .. priroda , put ,sve stvarno na mestu ..  ,prodjem sve , radujem se i pitam šta li me to još sve čeka,  prodjem  centar , Kotu i dodjem do raskrsnice levo za Milanovac desno ka Ljigu..Stanem tu gledam levo ,gledam desno ,

Šta sad ??

 

Secam se ,komentara , pitanja samoj sebi :" Cek bre gde je Rudnik ??? " hahahahahaha

 

Po pricama sam zamisljala sve to totalno drugacije ali dobro mozak se uvek igra sa nama ...

Vremenom i voznjama do tamo sam nekako vise zavolela deo od Kote ka Ljigu .. više mi prija nego one male sad me vidis sad me ne vidis krivine..

 

Nije Rudnik samo par tih krivina vredno svega sto se nazalost desava. 

Isto tako kada čujem i vidim nekog u retrovizoru da se priblizava uvek usporim jos malo i pokazem rukom da me prodju zato sto mislim da tako treba .. Sporija sam ne jurim djavola  a svima njima neka je srecno .. Šta drugo ;) 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2044 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow

Ja imam uzasan problem i u vezi Rudnika i u vezi Raljaringa a i slicnih deonica puta i po Bosni i CG a to je da se previse opustim,

misleci da znam svaku krivinu i idealnu putanju kroz istu, kao i sto poznajem svoj motor toliko dobro da znam u svakoj situaciji kako da ga namestim i kako ce da se ponasa...cak previse dobro.

i onda naravno preteram sa brzinom, jer je sa ovim motorom neverovatno lako preterati, a svi znamo da ne ubija brzina nego zaustavljanje...i to ce jednom skupo da me kosta, znam.

Mnogo je budala u zadnje vreme na putu, sto u autima, (na motorima), kamionima ili autobusima,

mnogo zivotinja, rupa, ulja ili rizle...svacega.

Ne plasi mene krivina vec sta me ceka iza nje jer zona izletanja ili ne postoji uopste ili je jaaako mala,

a sve u slucaju da se ne zakucam direktno u nesto ili nekoga...

I onda dodjem ovde i kenjam drugima kako ne treba ovo ili ono a ja prvi to radim...

I sve se vise razmisljam ili da promenim tip motora ili da okacim kljuceve o klin, mator sam ja bre da se sad u 50 godina lomim ili ginem,

kad vec nisam dosad...Ili cu, kao neki moji drugari da vozim iskljucivo i samo stazu, na putu samo u kolima. :neznam:

 

Nja...serem...teracu i dalje pa sta mi Bog da...dok se ne omlatim negde, dobijem ruzicu pored nicka i cao...:zdravo:

 

Promenio član BokyBoy
  • Sviđa mi se 11
  • Haha 4
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3979 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Korektan samokritični osvrt.
Moj naklon.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

I meni su slične misli prolazile ali je taj osećaj kad sednem na motor jači od zdravog razuma.

Voziću dok budem mogao a ako je suđeno tu ja ništa ne mogu. Ginu ljudi i na pešačkom a neki ne.

Gledam da ne divljam i ne vozim u krivinama na 100%.

Odavno sam to uvežbao, sad malo i da se uživa u vožnji pogotovo što većinu km vozim sa ženom.

Ona je sela prvi put na moj motor sa 17god. i uspeo sam da nas sačuvam do sad, neka tako i ostane nadalje.

Evo uskoro punim 56 a planova za vožnje koliko hoćeš, moram ispuniti dobar deo :moto3:

  • Sviđa mi se 6
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6827 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
4 hours ago, GR 46 said:

Sećam se kada sam prvi put vozila do Rudnika ... Svi pricaju kako je lepo za voznju Rudnik Rudnik Rudnik ..

Sednem ti tako jedan dan i ajd .. napominjem kao totalna pocetnica prvi put pre par godina..

Vozim vozim , a uuu ono jest lepo .. priroda , put ,sve stvarno na mestu ..  ,prodjem sve , radujem se i pitam šta li me to još sve čeka,  prodjem  centar , Kotu i dodjem do raskrsnice levo za Milanovac desno ka Ljigu..Stanem tu gledam levo ,gledam desno ,

Šta sad ??

 

Secam se ,komentara , pitanja samoj sebi :" Cek bre gde je Rudnik ??? " hahahahahaha

 

Po pricama sam zamisljala sve to totalno drugacije ali dobro mozak se uvek igra sa nama ...

Vremenom i voznjama do tamo sam nekako vise zavolela deo od Kote ka Ljigu .. više mi prija nego one male sad me vidis sad me ne vidis krivine..

 

Nije Rudnik samo par tih krivina vredno svega sto se nazalost desava. 

Isto tako kada čujem i vidim nekog u retrovizoru da se priblizava uvek usporim jos malo i pokazem rukom da me prodju zato sto mislim da tako treba .. Sporija sam ne jurim djavola  a svima njima neka je srecno .. Šta drugo ;) 

Ti si opasnija na putu... Pazi, neću da imenujem ali vozim sa jednim drugarom, početnik. Sretosmo te negde na relaciji Beograd - Smederevo preko Grocke. Video te drugar, pogubio se, dobro da je putem sišao do Leštana :D

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1654 postova
  • Motocikl: /
Pre 4 sati, GR 46 je napisao:

Vremenom i voznjama do tamo sam nekako vise zavolela deo od Kote ka Ljigu

Htedoh bas da napisem da je sada (otkad radi autoput) mnogo lepse voziti Ljig Rudnik i nazad nego preko Topole...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 671 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NT1100

Ja upravo i vozim do Rudnika preko Ralje, Mladenovca i Topole a vraćam se ibarskom.

Taj krug mi se taman uklopi u 3 sata ± par minuta. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
Pre 2 sati, Alekre je napisao:

Ti si opasnija na putu... Pazi, neću da imenujem ali vozim sa jednim drugarom, početnik. Sretosmo te negde na relaciji Beograd - Smederevo preko Grocke. Video te drugar, pogubio se, dobro da je putem sišao do Leštana :D

 

Sećam se , ali nisam vozila brzo :ups: 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sreca i osmeh su kljuc svega ..., 367 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ... Pčelica :) ... FZ6 N...
pre 1 minut, MatorKonj je napisao:

Koleginice bas si vickasta :)

A ne stvarno , jel jesam :neznam:?? 

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2044 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 2 sati, GR 46 je napisao:

A ne stvarno , jel jesam :neznam:?? 

 

Ma jok...ti ga samo stavis na sto (km/h) i vozis polako...:P

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav.

 

Izvinite sto upadam ovako.

Koji je najbezbedniji put od BG do Rudnika (sa sto manje saobracaja)?

Kao pocetnik bih da malo izadjem van grada i da se popnem na Ostravicu ali da ne vozim autoput, 

 

Hvala unapred

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 2044 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 ABS aka Black Widow
Pre 5 sati, day1 je napisao:

Pozdrav.

 

Izvinite sto upadam ovako.

Koji je najbezbedniji put od BG do Rudnika (sa sto manje saobracaja)?

Kao pocetnik bih da malo izadjem van grada i da se popnem na Ostravicu ali da ne vozim autoput, 

 

Hvala unapred

 

Ibarska, ko sto rece kolega, zive duse nema zbog auto puta.

Ja se vratio sa one gulasijade Ibarskom za BG, ne znam da'l sam video 10 automobila...

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1332 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre 6 sati, BokyBoy je napisao:

Ibarska, ko sto rece kolega, zive duse nema zbog auto puta.

Ja se vratio sa one gulasijade Ibarskom za BG, ne znam da'l sam video 10 automobila...

Hvala bogu. Ali je zato i dalje od Kraljeva do Raske, ruski rulet. Skoro bio do Novog Pazara... 

Promenio član MaxiS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1585 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 9 sati, BokyBoy je napisao:

Ibarska, ko sto rece kolega, zive duse nema zbog auto puta.

 

Jeste, od Ljiga do Preljine.

Ali i dalje je žurka od Vidikovca do Ljiga.

Ako vam se desi da prođete tuda bez gužve, smatrajte da ste imali sreće, a ne da je to redovno.

Petak i nedelja popodne su jezivi.

Ostalim danima može da se vozi, ali recimo ovako - tamo gde sam pre 20 godina redovno preticao autobuse i kamione, sad ni ne pokušavam da se "namestim za preticanje" jer znam da je verovatnoća da nema nikog iz suprotnog pravca jako mala.

Doduše, motorom je svakako neuporedivo manje prostora potrebno za preticanje, pa je malo drugačiji doživljaj, ali kolima je tako :) 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1585 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 19 minuta, kole24 je napisao:


 

 


Znači odaješ im priznanje da su veliki deo problema rešili? emoji16.png

 

 

Ako možeš da definišeš ko su "oni", a da ne ulazimo u politiku, onda mogu da ti odgovorim :D 

 

Da li je rešen veliki deo problema...pa recimo da jeste...ali je veliki deo i ostao :) 

Da li mislim da je moglo bolje, brže, jeftinije, da je trebalo da bude sve već odavno gotovo, i da je neko trebao da završi u zatvoru? O, da. I ne samo od ovih sadašnjih.

Da li mislim da je u nekim stvarima taj autoput potpuno pogrešno urađen? O, da. Ali ne znam kako možemo o tome da diskutujemo a da neki urednik opet ne zaključi da je to politika, i pobriše... :D 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 520 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250



 
Ali ne znam kako možemo o tome da diskutujemo a da neki urednik opet ne zaključi da je to politika, i pobriše...  

Ma nije to problem.
Prava muka je što ti nisi stručnjak za saobraćajnu infrastrukturu, a misliš da jesi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1585 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 29 minuta, kole24 je napisao:

Prava muka je što ti nisi stručnjak za saobraćajnu infrastrukturu, a misliš da jesi.

 

Ha?

Nešto si pobrkao.

Ja sam samo korisnik iste.

 

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja