Jump to content

Moto Zajednica

CRIVIT termo čarape iz LIDL-a

Recommended Posts

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Drage koleginice i kolege, za one koji ne znaju skrenuo bih pažnju da se u Lindinoj ponudi nalaze termo čarape sasvim solidnog kvaliteta i dizajna, a po više nego povoljnoj ceni od 500 dinara:

 

IMG-20231008-214231.jpg

 

IMG-20231008-184412.jpg

 

IMG-20231008-184423.jpg

 

Postoji nekoliko kombinacija boja, siva je u osnovi plus tamno siva, plava ili bordo. Takođe, u ponudi je i nekoliko veličina. Sa prednje strane nalazi se, uslovno rečeno, "ojačanje" od debljeg prediva čija je uloga da zaštiti cevanicu od gornje ivice čizme ali nisu predebele nego onako taman. S' obzirom da su firmirane čarape višestruko skuplje, a sumnjam da su toliko kvalitetnije (imam par Acerbis-ovih), mislim da je ovo lepa prilika da se kompletira oprema koju treba iskoristiti, pogotovo što nailazi hladnije vreme. Budite mi dobro! :moto3:

 

  • Sviđa mi se 13
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1212 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CF 450 MT

Ima tema za sve i svašta iz Linde:

 

 

A čarape koje imaju merino vunu u sebi su malo skuplje ali značajno bolje:

 

RS.BEOSPORT.COM

 

RS.BEOSPORT.COM

 

Sada nemaju na sajtu tanke, ali one imaju 80% merino vune i ja ih kupujem kad god naletim da imaju u prodavnici.

Budu po 700-800 rsd.

 

Retko kome treba 10 pari takvih, pa ta razlika u ceni i nije nešto značajna.

 

Imam i par debelih, ali ih nikada ne nosim, bukvalno sam penjao Rtanj na svega par stepeni iznad nule u njima i nije mi bilo hladno.

 

Nemoj pogrešno da me shvatiš, samo se nadovezujem na temu da znaju ljudi i za druge opcije.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Znam za tu drugu temu ali ona je, pre svega, namenjena za "uslužnu" kupovinu nekih artikala koji se rasprodaju u lokalnim prodavnicama pa "ako je nekom blizu Lidl..." ;)

Ovu temu sam otvorio sa akcentom na "best buy" karakteristiku ovog, konkretnog, artikla kao  dela moto opreme, a to što je što je iz Lidla je samo dodatna informacija.

Nemam ništa protiv da se tema proširi i na druge, povoljne ponude (moto) čarapa. :takoje: Međutim, ako se želi govoriti o čarapama uopšte, mislim da bi bilo svrsishodnije otvoriti posebnu temu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja