Jump to content

Moto Zajednica

Nova Varoš - Zlatibor, u blizini Kokinog broda poginuo motociklista

Recommended Posts

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Nova Varoš - Teška saobraćajna nesreća dogodila se na magistralnom putu Nova Varoš - Zlatibor kada se u blizini Kokinog Broda vozač motora sudario sa kamionom kruševačkih registarskoh oznaka.
- Slika sa lica mesta je strašna. Motocikl je oboren na putu, a motociklista nepomično leži pored. Hitna pomoć je stigla na lice mesta, ali nesrećnom motociklisti iz Prijepolja nije bilo spasa, preminuo je, kaže za RINU jedan od očevidaca.
Nakon izvršenog uviđaja, biće poznate sve okolnosti pod kojima je došlo do nesreće.

Izvor: Instagram _rina.rs

https://www.rina.rs/item/16395-/

Promenio član ПИпезос

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

Nikada ne komentarišem ove teme, pošto radim u hitnoj pomoći nagledao sam se saobraćajnih nezgoda iz prve ruke. Nekome sam i pomagao, nažalost bilo je i gde smo bili ne moćni, pri brzinama jednostavno nastaju povrede koje su ne spojive sa životom. Uvek se pitam, obzirom da u većini slučajeva kumuje ljudski faktor kuda ? Kuda žure, svi mi koji smo ovde volimo motore, ali ja barem volim najviše svoj život, čemu žurba ? Ovde govirim o krivici samog vozača motora, ne o tudjim krivicama, a nagledao sam ih se gde nisi kriv, a gineš. Šta bi mogli mi kao pojedinci da uradimo, a i država da do ovoga ne dođe, nama je ovo samo vest, a neko je ostao bez voljene osobe, oca, brata, ?

  • Sviđa mi se 16
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Vidi se na fotografijama da se to desilo u najverovatnije dugoj krivini i oborena su dva motora, jedan do samog kamiona a drugi na suprotnoj strani puta, najverovatnije je to motor nastradalog motocikliste pa se nadam da je drugi vozač dobro prošao, sigurno će biti uskoro i novih informacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Poginuo je kolega i Prijatelj, Dragan iz Užica sa BMW-a, drugi je dečko sa  Kawasakija prošao je samo sa ogrebotinama... Mlađi je na Kawasakija bio i mnogo manje iskusan, dok je Dragan bio veoma iskusan vozač, kažu da je izgubio kontrolu... 

Promenio član Šumi Zmajček
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 663 postova
  • Lokacija: Велика Плана
  • Motocikl: Xciting 500-Tdm 900-Версис 1000-GS1200

Нека му је лака црна земља. На опрост свих грехова и царство Божије☦️

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 539 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)
INFORMER.RS

U teškom udesu koji se dogodio na magistralnom putu Nova Varoš - Zlatibor u blizini Kokinog Broda poginuo je vozač motora koji je radio kao dostavljač hrane.

 

INFORMER.RS

Motociklista iz Beograda, kojeg su prijatelji zvali Gagi, nastradao je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče na magistralnom putu Nova Varoš-Zlatibor.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja