Jump to content

Moto Zajednica

Potreban posao

Recommended Posts

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Kako se vec par nedelja mucim sa oglasima,i ne nalazim nista(uglavnom zovnem vec je neko poceo da radi) rekoh ajde,nije sramota pitati ovde.

Srednja skola veterinarski tehnicar,pisi propalo.

Radna iskustva nista za pohvalu,laksi i tezi fizicki poslovi kod nas i po inostranstvu,magacini,pomocni radnik tu i tamo.

 

Imam  B kategoriju,PROBNA doduse,al istice pred kraj godine.Kombi nisam nikad vozio.

U svoju korist mogu reci da nisam tupav,radio sam uvek posteno i davao sve od sebe,naucim ja posao i nikad niko nije sa mnom bio nezadovoljan i dao mi otkaz,ma gde sam god bio.

Ne kasnim,nisam blejac itd.

Voleo bih da se negde ustalim,na duze staze.

Mogu i laski fizicki poslovi,nisam vise sposoban da cimam kao konj,al ne mogu bas ni da birkam mnogo.

Ponavljajuci pokreti poput smirglanja,dugo cucanje i klecanje su nemoguci za mene,nesnosni bolovi u kolenima i laktu.

Rad na nestabilnim konstrukcijama,na visini i krovovima pa i merdevinama je veliki NO NO,jednostavno ne smem,hvata me panika.

Tu sam rizican po sebe nacisto...sav se ukocim i ne funkcionisem:)

Po gradu koristim navigaciju,ne poznajem BG dobro.

Sve sami kvaliteti znam:)

Trenutno radim dostavu.

Moze i drugi grad,sa smestajem,a mogu i da se preselim nacisto posto nemam svoj stan ni kucu,i nastavim zivot u drugom mestu.

To mi je bonus.

Moze i na Madagaskar,Ognjenu Zemlju,pod zemlju, sta god...

 

Mozda sam zvucao malo pateticno,ali nije mi to cilj,samo sam ispisao sta je i kako.

Kako sam se nahvalio,ocekujem da sve pljusti od ponuda.

Trenutno sam u Vinci,dok se ne zaposlim na normalnom poslu(da nije minimalac) i nadjem gajbu.

Temu zakljucavam,nisu mi potrebni saveti da izvine siri auditorijum,sta i kako nego konkretne ponude poslodavca,tj .posao

 

 

 

Hvala na paznji

 

 

  • Sviđa mi se 11
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja