Jump to content

Moto Zajednica

OCC B-2 Spirit stealth bomber custom

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Japan, Evropa i Azija, krace je a sveobuhvatnije. Sto neko gore rece, u pocetku sa ih jos i gledao, do epizode sa Black Widow, tu su negde resili da pocnu serijske i to je bio kraj za mene...

 

ps. Ceo svet, sem usa... jos je konkretnije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Motor ne zelim da komentarisem.... valjda je zadovoljio tematsku potrebu... jedino sto mi je odma palo na pamet da se onaj jadni Rik Petko us#o dok je napravio ovaj rezervoar (pod uslovom da ga je pravio)...

 

gledam ih kad nema sta drugo isto kao i pokojnog Kodingtona... mnogo su mi bolji Bike Buildof i slicne varijante...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER5, Lyberty125, Typhoon 50...

Motorcikl mi se nimalo ne svidja ali tim iz OCC-a je to napravio na temu tog "f__" ili kako se vec zove verovatno ni njima nije lep al od toga zive ni nama nije lepo sto radimo kako ko na gradjevini ili kopamo ili sta vec al od toga zivimo ja mislim da kad bi pravili naj lepsi motorcikl da bi stvarno bio lep a ne po porudzbini nekh kompanija.

A imam kritiku na naziv OCC- Orangr Country Choppers to bi trebalo biti Orange Country Motorcycles jer coper je motorcikl bez suvisnih delova tj isckati vec napravljen motorcikl tako da su oni napravili motorcikl a ne coper.

Sve u svemu ruzan je al onaj hammer ispred nihove radionice je cool

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Ako ovaj motor dospe u Bin Laden-ove ruke njegove mogucnosti su visestruke!!! ;D Ostace samo dugmici od njih!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

Vrhunska izrada al dizainerska zamisao ravna samoubistvu , mada se vide ideje sa BMW i SUzuki koncepata gde su rezervoar i maska jedno a korman izlazi iz te celine ...

Jbg oni odavno ne prave cruzere tj choppere na koje smo navikli oni rade THEME BIKE , to je amerika , sve je zabava i Theme park ... a i kako da prodash neshto nekoj firmi ako ne brendirash , a kad si brendiro onda dodaj i neshto prepoznatljivo i tako u nedogled , da se nelazemo ima ideja i motora koji su vrhunski , a shto se mene tiche Rick Petko za predsednika :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Sremski Karlovci

Volim da gledam emuisiju, ali ko sto vec rekoste nema nikakve veze sa coperima. Bilo je lepim hotora, ali ovaj jeste extremno ruzan ali 'Show must go on'! Explorer ima mnogolepse i bolje emisije tog tipa, pa kad ih nahvatam pre to gledam nego OCC. Malko je postalo preterano, ali to je Amerika. Iz podruma su pomocu medija u roku od par godina napravili multimilionsku fabriku(jer to u svakom slucaju vise nije radionica). I da, odavno su oni poceli da prave serijski, ko na traci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Stalno prave motore za neke organizacije... Nacionalnu gardu,vatrogasce,miliciju, vazduhoplovstvo........spajdermena ;D

 

Jedva cheka da naprave motore za fabriku kosilica, sladoleda i mobilnih telefona... i onda sam sve video

 

NE BIH NIJEDAN NJIHOV MOTOR VOZIO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja