Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 251 postova

Jedno pitanje za fruskogorca, sto ne proda tvoj kolega dominatora i za te pare pazari cross, mislim da je prakticnije i lakse.

U svakom slucaju, mada bih ja skinuo bar plastike i blatobran. Pozz.

Voli  covek  Dominator  i  to ti  je,  a  blatobran  je  promenjen  i  poskidane  meske  napred  tako  da  je  sada  upotrebljiviji.Slika  je  od  proletos  kad  jos  nije  bilo  prepravki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Evo  ovako    izgleda Mitas  17 tica na  Dominatoru  i  u  terenu  je   odlicna,  provereno  stoposto ;DDzigorius  ovako  napravi  i  avantura  pocinje! ;D

 

 

 

DE SI SALE.. JEL OVA SLIKA KOD MENE NA REONU?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pozdrav drugari !

 

Imam jedan problem, mislim da je ova tema mesto gde možda mogu naći rešenje , odnosno savet iskusnijih ...

 

Daklem ,crklo mi sinoć motorče, xl125 . Zakovao ,srećom nisam vozio brzo pa sam dobro prošo ...

 

Na žalost, za motor ne mogu da kažem isto... još ga nismo otvorili , ali s obzirom da je već jednom proletao ventil kroz klip, ne verujem da će nešto biti od njega  :'(

 

De da tražim mašinu/delove ? Jel zna neko nekog da zna da ima / gde ima  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Evo  ovako    izgleda Mitas  17 tica na  Dominatoru  i  u  terenu  je   odlicna,  provereno  stoposto ;DDzigorius  ovako  napravi  i  avantura  pocinje! ;D

 

 

 

DE SI SALE.. JEL OVA SLIKA KOD MENE NA REONU?

Pa  Gajo  znas  da mi  vozimo  samo  po  najboljem  reonu! ;DTo  je  Teocin, znas  ga  dobro  a  mogli  bi  u  nedelju  da  malo    obidjemo  reon! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ja sam za voznju i idem na voznju, trazi se guma koja je 50 % makadam 50% asvalt , sta uzeti sve sugestije dobrodosle

rekao sam ti...

nisu bre one za toga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

ja sam za voznju i idem na voznju, trazi se guma koja je 50 % makadam 50% asvalt , sta uzeti sve sugestije dobrodosle

rekao sam ti...

ivane one se neprave u dimenziji 100/90 r19 prednja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Pozdrav drugari !

 

Imam jedan problem, mislim da je ova tema mesto gde možda mogu naći rešenje , odnosno savet iskusnijih ...

 

Daklem ,crklo mi sinoć motorče, xl125 . Zakovao ,srećom nisam vozio brzo pa sam dobro prošo ...

 

Na žalost, za motor ne mogu da kažem isto... još ga nismo otvorili , ali s obzirom da je već jednom proletao ventil kroz klip, ne verujem da će nešto biti od njega  :'(

 

De da tražim mašinu/delove ? Jel zna neko nekog da zna da ima / gde ima  ???

Raspitaj se kod Saleta iz Trstenika 063 83-59-740.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ne verujem da ću da ga prodam ... makar ne skoro  :)

 

Motorče mi je prava mera ... i nije se tako često kvario , ako uzmemo u obzir u kakvom je stanju došao kod mene. Nisam ni trebao da ga vozim dok ga ne sredim ... ali šta ćeš ... matora ,neiživljena stoka  ;D

 

Još sam zagreb'o po ovim brdima, ko da sam seo na nov motor  ::)

 

Jedino mi krivo što sam ga uzeo da bih išao da slikam kad dođe jesen ...

 

... Sale se ne javlja,probaću kasnije ponovo. Nego  jel ima neko možda neki drugi broj, ili da zna još nekog da pitam ?

 

Ja sam našo ovo

 

http://cgi.ebay.de/Zylinder-Vergaser-div-Teile-zu-Honda-XL-125_W0QQitemZ320430290991QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item4a9b22382f&_trksid=p3286.c0.m14

 

na ebay de ,al jbg u Nemačkoj, da je ovde kupio bi odma, valjda nešto i valja od ove gomile gvožđa  ???

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

 

... Sale se ne javlja,probaću kasnije ponovo. Nego  jel ima neko možda neki drugi broj, ili da zna još nekog da pitam ?

 

037 715-130

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Hvala ponovo ... taman da kažem da smo se čuli ...  :)

 

Kaže Sale će pogleda , reko sam mu da gleda i 125 i 250 ... nadam se da pasuje mašinče u ram od 125  ???

 

Ko ima xl250 , da pošalje par fotki ? Ja bih reko po slikama sa neta da da, al nikad nisam video/vozio ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6316 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

a sto ti to prvo ne rasturis da vidis sta mu fali, pa posle trazi delove ili celu masinu, nije mi jasno sta trazis kad i ne znas sta mu fali ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Svečano otvaranje će biti održano u Srđanovoj  ordinaciji ,u nedelju uveče, sa početkom u 22  ;D

 

Ne mogu ranije, moram da unesem drva, kažu kiša od nedelje uveče, taman su se osušila ...

 

A s' obzirom na istoriju pacijenta, ne verujem da će biti nade , na žalost ... tako da sam u napred počeo da se raspitujem ...

U svakom slučaju ,zabeležiću pa ću da postavim...

 

E da, ne verujem da će da upasuje 250, danas sam gledao ramove na bike'banditu  :-\

Sale mi je i onako reko da se javim posle vikenda ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Zahvaljujem doktore  :)

 

Meni ovo izgleda tu negde ... videćemo ...

 

Ne bih više da nam spamujem temu, kad budemo rasturili ,otvoriću novu u garaži ...

post-6653-12879053371592_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Joj Fruskogorac jesi me nasmejao....imao sam ja XL...XR...a i Dominator mi je odlicno poznat.....sva tri motocikla imaju manje vise istu masinu....ali ta masina je grom i pakao koju nemozes prebiti bas lako.....ali DR je slab i pretezak, kada mu dam gas on prvo razmisli pa tek onda ga primi, prva i druga brzina su mu predugacke tako da tamo gde pomenute Honde idu drugom DR ide prvom ( jedva ) njegov kvalitet dolazi do izrazaja na otvorenom putu izmenju 80 do 120 full sa 3 kofera jede drum..ali to nema nikakve veze sa voznjom u sumi.

 

Interesantan podatak je da sam sa Hondama znao potrositi 9L/100 a DR nemoze ni 5,5 da potrosi taj podatak dovoljno govori koliko u njemu nema agresivnosti........

 

Stvarno nije za sumu ali zato za dalje putovanje sam spreman....recimo sigurno za pocetak sledece sezone Umag 2010

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Joj Fruskogorac jesi me nasmejao....imao sam ja XL...XR...a i Dominator mi je odlicno poznat.....sva tri motocikla imaju manje vise istu masinu....ali ta masina je grom i pakao koju nemozes prebiti bas lako.....ali DR je slab i pretezak, kada mu dam gas on prvo razmisli pa tek onda ga primi, prva i druga brzina su mu predugacke tako da tamo gde pomenute Honde idu drugom DR ide prvom ( jedva ) njegov kvalitet dolazi do izrazaja na otvorenom putu izmenju 80 do 120 full sa 3 kofera jede drum..ali to nema nikakve veze sa voznjom u sumi.

 

Interesantan podatak je da sam sa Hondama znao potrositi 9L/100 a DR nemoze ni 5,5 da potrosi taj podatak dovoljno govori koliko u njemu nema agresivnosti........

 

Stvarno nije za sumu ali zato za dalje putovanje sam spreman....recimo sigurno za pocetak sledece sezone Umag 2010

 

 

 

Prednji lancanik sa jednim ili dva zuba manje 10 minuta posla oko zamene i mozes gde hoces  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja