Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Drug član, 2143 postova

Bravo za Kalinu,

 

;)

 

Uuuuuuuu ! Bravooooo Kaleeeeeeeeeeee !!!  :) :) :)

Hmmmm sto mi ne padne sa neba jedan 450exc !!! ;D ;D ;D

 

Prvo ti je pao s neba GS, pa GS A, pa K, pa sad 800 GS....red je da padne jedan i meni...pa onda mozes opet ti...

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Nadam se da ste ZADOVOLJNI? ???

 

PREZADOVOLJNI!!! :P

 

Pre svega moram da naglasim da imam suprugu sa najvecim mudima na svetu  ;D Svi su se zapanjili njenom hrabroscu, ukljucujuci tu i mene. Pravi borac!  :-*

 

A rboban je moj idol  ;D

 

Danasnja voznja nam je bila super, a meni ludilo. Ekipa s kojom obicno vozim drzi upola sporiji tempo od rbobana, Patka i ekipe kada razradjuju novog KTM-a, tako da sam se s vremena na vreme borio za zivot...  :o ...sto je dobro  ;) Jedino me je grizla savest sto smaram(o) ljude da nas/me cekaju...  :D

 

Priroda je lepa i raznolika, kao sto se moze i videti na fotkama, a rboban je bio pun korisnih saveta za nas gustere. Na tome mu velika hvala!

Sada imam konkretno sta da vezbam kao domaci za sledecu seansu  ;) jedva cekam...  :P

 

Uglavnom, padah vise puta, borih se koliko sam mogao, negde sam prosao, negde nisam...  ::) progutam knedlu, hrabro krenem, pa sta bude...

 

Jos jednom hvala na gostoprimstvu i respect  8)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

;D Bez recica nista!!!! ;D

Zasto Mladen na 2 slici seta "mosticem"?

Nego,jeste li vozili po sumici?

Ja bio danas... :D

 

dI9LH_img3886.jpg

 

 

skim si isao i kako je bilo , jesi uspeo da se spasis od one male sa brdima ili te opet izmorila . ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Zasto Mladen na 2 slici seta "mosticem"?

 

Vezbe balansa  ;)

 

BTW, brustpancer ti je super, "isprobao" sam ga vise puta  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Zasto Mladen na 2 slici seta "mosticem"?

 

Vezbe balansa  ;)

 

BTW, brustpancer ti je super, "isprobao" sam ga vise puta  ;D ;D

 

 

 

Ihh,FOX je to!!!! ;) ;D

Kako se Dr350 nosio sa ona 2 EXC-a,CRF-om i TE-om?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

 

skim si isao i kako je bilo , jesi uspeo da se spasis od one male sa brdima ili te opet izmorila . ;D

 

Moj verni Xr i ja,sami!!! ;D

 

 

izvini ja sam onaj dan pao od umora tako da nisam ni stigao da se ispricam sa tobom , jel radis ti preko nedelje pa ti je vikend samo slobodan ili ima i drugih kombinacija radnim danima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Kako se Dr350 nosio sa ona 2 EXC-a,CRF-om i TE-om?

 

Ma brate... Nije mi bilo dobro... Oni ljudi ozbiljno voze ozbiljne motore i dok ja prezivljavam, oni se smaraju... Besmisleno za porediti...i pomalo pateticno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Kako se Dr350 nosio sa ona 2 EXC-a,CRF-om i TE-om?

 

Ma brate... Nije mi bilo dobro... Oni ljudi ozbiljno voze ozbiljne motore i dok ja prezivljavam, oni se smaraju... Besmisleno za porediti...i pomalo pateticno  ;D

 

tako je meni prosle nedelje bilo kod ivana , jos nisu hteli da se voze bez mene a hteo sam lepo da se vratim do kola i da ih pustim da se izvozaju jer sam ih samo usporavao i smarali su se samnom . ne oni krajnje drugarski ili svi u voznju ili svi kuci , vozi staces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Nadam se da ste ZADOVOLJNI? ???

 

PREZADOVOLJNI!!! :P

 

Pre svega moram da naglasim da imam suprugu sa najvecim mudima na svetu  ;D Svi su se zapanjili njenom hrabroscu, ukljucujuci tu i mene. Pravi borac!  :-*

 

A rboban je moj idol  ;D

 

Danasnja voznja nam je bila super, a meni ludilo. Ekipa s kojom obicno vozim drzi upola sporiji tempo od rbobana, Patka i ekipe kada razradjuju novog KTM-a, tako da sam se s vremena na vreme borio za zivot...  :o ...sto je dobro  ;) Jedino me je grizla savest sto smaram(o) ljude da nas/me cekaju...  :D

 

Priroda je lepa i raznolika, kao sto se moze i videti na fotkama, a rboban je bio pun korisnih saveta za nas gustere. Na tome mu velika hvala!

Sada imam konkretno sta da vezbam kao domaci za sledecu seansu  ;) jedva cekam...  :P

 

Uglavnom, padah vise puta, borih se koliko sam mogao, negde sam prosao, negde nisam...  ::) progutam knedlu, hrabro krenem, pa sta bude...

 

Jos jednom hvala na gostoprimstvu i respect  8)

 

 

    Mladene, Mladene ... cuvaj se ovakvih izjava ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Mladene, Mladene ... cuvaj se ovakvih izjava ;D

 

Zasto, nisam razumeo, sta sam rekao?  ???

 

    Mislio sam na deo gde pominjes najveca muda. ;D Šala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

    Mladene, Mladene ... cuvaj se ovakvih izjava ;D

 

Zasto, nisam razumeo, sta sam rekao?  ???

   

    Mislio sam na deo gde pominjes najveca muda. ;D Šala !

 

Aha, hehe!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

danas konacno posle prehlade vozio malo motor po njivama oko panceva mogu reci samo da posle onih uspona kod ivana ovo je tako lako , naravno da nije bobana i ivana bilo na terenima u okolini ljiga da prenesu iskustvo tesko da bi nesto ukapirao . za sutra posle podne planiram opet malo voznje po njivama u pancevackom ataru , necu da idem ponovo kod ivana dok se nenaviknem malo na motor .  bobane cizme su mi jeko lepo legle tako da sam i njih isprobao danas  ;) , p.s. sto mi nisi rekao da za kvacilo ima sraf za stelovanje na rucici danas mi je mnogo lakse islo odvajanje i kretanje pod malim gasom .. jedino sam dobio prigovor da sam mnogo otpustio zadnju oprugu i da je mekan pozadi pa cu sutra probati da vratim nazad i vidim ponovo dali je bilo neskustvo ili ipak mnogo visok za mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

A mogli bismo i zajedno sutra da se vozimo, svi su na nekim trkama  ::)  Ako si za, mogli bismo da se nadjemo na stazi u Pancevu ili u gradu, da se malo nalozimo, pa u voznju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

ja mogu posle 14 h moram da probam da zategnem oprugu malo , staza znas gde je mada  koliko sam cuo pre podne ce biti guzva , ako ti odgovara javimi se sutra pusticu ti broj na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja