Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Ej ljudi,da li valjda gopro hd hero1?Mislim jel je puno losiji od dvojke?

a sad indiskretno pitanje, gde kupujes hero 1?negde iz bg-a polovan ili nesto drugo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Pa nzm,ali polovan sigurno..Sad sam se vratio iz kumodraza sa jedne offroad voznje sa društvom,neverovatan dan,šteta što nemam slike.. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

pa jedinicu je ok da kupis,ali kako god mozes gledaj da nabavis dvojku,mnogoooo je bolja,u snimku po meni cak bolja od trojke black edition,inace imao sam sve tri kamere(hero1,2,3be)

i slobodno mogu reci da je hero 2 ne prevazidjena u kvalitetu i pririodnosti snimka,a o autonomiji baterije da ne govorimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

odavno se spremam da sa nekim zainteresovanim provozam-o Kop..jer je prelep i relativno pitom...a pri tom ima odlicno uredjenih downhill staza za bajseve gde mi mozemo da vozamo u suprotnom smeru odnosno uzbrdo...to bi bilo tako dobro,samo otici kada nije vikend da ne naletimo na nekog biciklistu ili pesaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

odavno se spremam da sa nekim zainteresovanim provozam-o Kop..jer je prelep i relativno pitom...a pri tom ima odlicno uredjenih downhill staza za bajseve gde mi mozemo da vozamo u suprotnom smeru odnosno uzbrdo...to bi bilo tako dobro,samo otici kada nije vikend da ne naletimo na nekog biciklistu ili pesaka...

 

Nema razloga ljudima razvaljivati stazu koju su pravili i trosili pare pored tolike planine i prostranstva, dajte malo volje i maste i nadjite nesto novo. Sa tim stavom voznje po nekim uredjenim delovima dolazimo do toga da ce da nam zabrane da se vozimo i po nekom potoku koji je u pm, ne treba cackati mecku i stajati ljdima na zulj, nije fer, moralno, posteno. Zato je propala i Fruska Gora, ljudi se na planini koja je dugacka 80km voze po stazi gde ljudi voze bicikle, setaju decu i rostiljaju. Kada bi svako ulozio malo truda i volje imali bi da se svaki vikend vozimo na drugoj planini i da ne dodirnemo civilizaciju, najgore je da prvo primetimo sto je neko napravio i zato potrosio pare. To je kao da odemo ispod Kalisha da driftujemo jer je trava savrshena, zelena, pokosena, nema lepseg mesta a da je blize sigirno.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Nema razloga ljudima razvaljivati stazu koju su pravili i trosili pare pored tolike planine i prostranstva, dajte malo volje i maste i nadjite nesto novo. Sa tim stavom voznje po nekim uredjenim delovima dolazimo do toga da ce da nam zabrane da se vozimo i po nekom potoku koji je u pm, ne treba cackati mecku i stajati ljdima na zulj, nije fer, moralno, posteno. Zato je propala i Fruska Gora, ljudi se na planini koja je dugacka 80km voze po stazi gde ljudi voze bicikle, setaju decu i rostiljaju. Kada bi svako ulozio malo truda i volje imali bi da se svaki vikend vozimo na drugoj planini i da ne dodirnemo civilizaciju, najgore je da prvo primetimo sto je neko napravio i zato potrosio pare. To je kao da odemo ispod Kalisha da driftujemo jer je trava savrshena, zelena, pokosena, nema lepseg mesta a da je blize sigirno.

Podrzavam. Ima Srbije dovoljno na sve strane i za svaki ukus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

apslutno si u pravu ,ne treba unistavati ono sto su naparavili i stvorili...

evo jednog banalnog primera gde se voznja dzipova,motora,qvadova,biciklista,i planinara odnosno pesaka stalno dogadja na istoj stazi a to je od Babinog Zuba do Mizdzora,znaci jedan te isti put se koristiza za sve.i sve tako fino fungcionise...

 

Da se razumemo ja nisam imao nameru voziti striktno po tim urdjenim stazma,cisto sam ih spomenu jer i sam vozim MTB-ENDURO i poznajem puteljke i te stazice i onako ih svakog proleca odnese voda i onda se nanovo obnavljaju...

 

Ima Kop podosta toga sto nudi nama,netaknuta priroda i nikakav kontakt sa civilizacijom su idealna solucija i ja ih po najvise volim,a tu Enduro-Downhill stazu sam cisto spomenuo pride a ne kao glavni cilj odlaska i voznje na kop-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Crvenu kracu i ponekad crno sivu duzu...

 

Pa ti se javi,sta da ti kazem,nemam sirenu ali cu se javiti ;)

 

Cim vidis nekog retardiranog klinca da ti mase,to sam ja :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Drugari,kupio sam AXO motocross cizme polovne,fale mi neke kopce,da li neko zna gde mogu da ih nabavim? :zdravo:

u zdravlje da ih nosis! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Hvala brate,od ulaganja treba da ih operem i te kopce da kupim,ali neznam gde bi mogao da ih nabavim...Da li zna neko?Inače,cizme ne bi uzeo bez kopci,ali povoljno sam ih uzeo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja