Jump to content

Moto Zajednica

Trio Mustang XRS 125cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kostolac
  • Motocikl: Piaggio x9 evo 125cc

Pozdrav svima,zovem se Saša,nov sam na forumu.

Vozio sam skutere dugo godina ali sve nesto na silu,polovno pa popravljaj pa opet i tako u krug,sad sam resio da kupim neki nov,da se ne mlatim sa polovnima.

Ovaj mi je zapao za oko,da li neko ima iskustva sa ovim modelom?

IMG_20230326_203027.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Mustang 125cc

Jeste pitanje od pre godinu dana, tako da si do sad verovatno već uzeo skuter (ovaj ili neki drugi), ali evo čisto moj input, da ostane zabeleženo za druge potencijalno zainteresovane. Vozio sam upravo ovaj skuter tokom obuke za A1 i instruktor mi je napričao samo lepe stvari o njemu.

Iz mog ličnog iskustva - kao apsolutni početnik prilično lepo sam se snašao na njemu, lako se vozi, osećao sam se stabilno, ume lepo da povuče kad kreće... Kako mi instruktor reče, troši 2 litra po gradu, tako da je s te strane super. Ispod sedišta nema nešto preterano mnogo mesta (čak mislim da ne bi mogla da stane ni jedna poštena full face kaciga), ali postoji mogućnost da se namontira zadnji kofer. Oseti se svaka rupa i neravnina, nije baš najudobniji motor na svetu. Videh jedan review na Youtube-u gde je čovek pričao kako je prešao skoro 30000 km sa njim i jedini problem koji je imao je plastika koja je pukla na nekoliko mesta od vibracija. Ali, koliko para - toliko muzike. Raspitao sam se kod dilera - trenutna cena mu je 1600 EUR.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Kostolac
  • Motocikl: Piaggio x9 evo 125cc

Kupio sam piaggio x9 125cc.

Probao sam mustanga nije bio los,ali sam morao malo jaci da uzmem jer se vozimo supruga i ja,pa sam uzeo najaci od 15 konja za A1 kategoriju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja