Jump to content

Moto Zajednica

VZ hello

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki Marauder VZ 800
Pre 4 sati, Blaza je napisao:

Prva greška kod preuzimanja motora. Ako ranije nije prštalo ulje, a posle štelovanja karburatora i malog servisa curi, mislim da je problem u majstoru.

Ovo je drugi pokazatelj da je problem u majstoru...

 

Ako je ikako moguće, naći pravog majstora (ima ih na forumu). Svaka mašina bi trebalo da može da se osposobi. Račun za izvršene usluge prosledi ovom prvom majstoru...:neznam:

Navodno je u motoru bilo mnogo gusce ulje nego sto treba i zbog toga nije izbacivao ulje na auspuh. 

Mislim da je trenutno najveci problem sto su cilindri razbuseni na 1.0 specijal i sto je tesko naci delove za to... mozda gresim ali tako mi je preneto tj tako je majstor rekao... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki Marauder VZ 800
Pre 2 sati, Paljevina je napisao:

Slažem se s @Blaza, proveri ti dobro šta se tamo desilo kod tog majstora ako pre njega nisi imao probleme.

 

Nađi novog majstora, kupi novi cilindar gore s oglasa, original karike i rešićeš problem.

Kao sto rekoh ne znam da li to moze s obzirom da je specijal i plus na to, nakon raspada posle sklapanja, sada je i klip iskrivljen i ko zna sta jos... 

Meni za pocetak treba neko dovoljno strucan da pogleda i kaze moze ili ne moze da se radi i da li uopste vredi cimam ti se... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Kao sto rekoh ne znam da li to moze s obzirom da je specijal i plus na to, nakon raspada posle sklapanja, sada je i klip iskrivljen i ko zna sta jos... 

Meni za pocetak treba neko dovoljno strucan da pogleda i kaze moze ili ne moze da se radi i da li uopste vredi cimam ti se... 
Joca, Profimoto servis iz Beograda, doktor za Suzuki!
Nekad je bio ovlašćen servis za Suzuki.
Mob: +381641117173
Probaj tu!
Nije jeftin ali zna šta radi, tako kad se sve uzme u obzir, ispadne najjeftiniji, jer nema reklamacija, on odradi posao kako treba!




Sent from my SM-A705FN using Tapatalk


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 152 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500

Kolega @abarth_maniac je takođe majstor koji je u stanju da popravi nemoguće. Trebao bi da ga kontaktiraš pa da popričate o svim detaljima. 

0600903000

Motor je stvarno lutka, žao mi je što si tako prošao. Sad treba sačuvati živce i razum. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja