Jump to content

Moto Zajednica

Problem sa strujom na keeway supershadow 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Honda XL 600 V Transalp

Pozdrav drugari , počela je polako sezona da se po malo istera masina i uziva u lepim suncanim trenutcima , ali su i poceli neki problemi sa radom iste masine , ako bude neko imao volje da mi malo pomogne savetodavno bilo bi dobro ne toliko za mene koliko za sina jer on je taj koji ce preci oko 3500-4000km ove sezone a mozda i vise nadam se . Motor pali ali ubrzo pocinje neravnomerno da radi odnosno menja zvuk . Pozto je ovo sa dva cilindra da kazem prednji cilindar ne odradjuje dobro kada podignem kapu sa svecice i samo stoji na unutrasnjem obodu od kape vrh svecice onaj navojcic on sastavi rad kad upodem skroz ne radi kada skinem skroz kapu opet se ne menja nista i radi jedan zadnji klip. E sad pogledao sam koliko treba da bude omska vrednost bombine na forumu i neko je napisao da je na sekundaru potrebno 4om a na sekundaru izmedju 10-15om . Kod moje bombine je na strani gde radi dobro zadnji cilindar primar 4,1om , sekundar bez kabla 12.65Kom a na bombini za prednji cilindar primar 4,1om a sekundar 14,4Kom . Pa ako neko ima ideju da me usmeri ka srećnom kraju bio bih zahvalan i srecan sto mogu i ja da se provozam malo i uzivam u ovom lepom motoru . Veliki pozdrav za sve i lepa voznja kad god da idete .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 190 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Vespa GS 160, Vespa GTS 300 HPE

Možda glupo pitanje, ali jesi li probao sa drugom kapom za svećicu? Ili da zameniš ove dve, pa da vidiš kako radi drugi cilindar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Kruševac
  • Motocikl: Honda XL 600 V Transalp
On 13. 3. 2023. at 9:32, zhex je napisao:

Možda glupo pitanje, ali jesi li probao sa drugom kapom za svećicu? Ili da zameniš ove dve, pa da vidiš kako radi drugi cilindar?

Nije ni jedno pitanje glupo sve sam probao ali danas je kulminiralo 99% je cdi cas ima varnicu u vidu kao na upaljaču a cas nema , ovih dana idem kod jednog stručnjaka i nadam se defektaciji kvara . Hvala na odgovoru pozdrav .

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja