Jump to content

Moto Zajednica

Кациге

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Потпуно сам нов у овом свету .Треба да купим кацигу велики је избор како новчани тако и по изгледу .Како да знам да је кацига хомологована то јест да ће ме сачувати у случајевима када треба а не повредити.Где и како измерити величину ако је купујем преко нета .Хвала.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja sam ovde proveravao karakteristike kacige.

 

 

SHARP.DFT.GOV.UK

Welcome to SHARP, the Safety Helmet Assessment and Rating Programme, a scheme to help...

 

 

Inače na samoj kacigi mora pisati homologacija, na mojoj je to na potiljku sa spoljne strane (mislim da je tako na svakoj). Kacigu nikako ne kupuj preko neta, moraš probati, posavetovaće te ljudi u prodavnici za veličinu. 

 

I da, valja se prvo predstaviti na forumu, takav je red. 

 

Pozdrav :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 Hvala za informaciju je ja sam Vladimir iz Bgd po zanimanju inz .Aeronautike i trenutno sam kupio Piaggio Mp3 300 i spremam ga za sezonu kao i sebe jel mi je to prvi veci motor iznad 50cc.Forum je odlican vec sam nasao dosta stvari koje mi kao pocetniku trebaju kao na primer gde odraditi tehnicki za tricikle i gde i kako ga registrovati...A  treba mi i servis uskoro da odradim ....Hvala na prijemu .

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 747 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: Honda VT500c, Suzuki Bandit 600 mk1

Inženjeru, nisam mogao, a da ne prokomentarišem. Prosto mi je neverovatno da jedan čovek obrazovan pre bilo kakvog postavljanja ne prolista forum. Pročita teme i pravila ponašanja, to je po meni nešto što je osnovno. A tek onda se pristupa pitanjima i otvaranju nove teme, ovako će forum postati jedna velika zbrka a jedan je od najuređenijih. Tema na veličinu kacige i oblik zaista ima mnogo, na you tube ima detaljno opisano ko ne može da zamisli na osnovu teksta sa foruma. Predstavljanje je u zasebnom delu, temi. Ako ti je cilj da te članovi shvate ozbiljno onda neki bonton mora postojati u ovoj internet zajednici. U suprotnom će većina preskočiti ovu temu i nećeš dobiti željeni odgovor. Mala kritika ali dobronamerna.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 411 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: CBR 900RR
31 minutes ago, Crv said:

Hvala na svemu evo vec se odjavljejem sa zeljom da se vise ne prijavim nikad .

 

Kolega Zarkela kao iskusniji član foruma ti je na fin i kulturan način dao dobronamernu kritiku. Način na koji je ti (ne)prihvatataš samo govori i tebi. Svakako, tvoje je pravo da se više nikada ne prijaviš i ne može ti ga niko uskratiti. 

 

p.s.

 

Spoiler

Ako već nameravaš da ga iskoristiš, nadam se da će se naći i više vremena za učenje pravopisa koje je evidentno promaklo obrazovnom procesu. Svako dobro.

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 151 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki vulcan 1500

Dobro bre ljudi... @Zarkelaje sve upravu ali ni @Crv nije jedini koji je banuo na forum i pitao nešto. U sledećem postu se predstavio i treba ga razumeti. Ne verujem da nas @Crvloži, možda je samo euforičan. Kako god...ako hoće neka razume i shvati dobronamerne kritike ako neće i nije razuman čovek, ne mora. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 537 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: HONDA Africa Twin CRF1000 DCT (2016), BMW C 400 GT (2020)

Добро нам дошао на форум добре вожње, дружења и забаве :BJB3:

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja