Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ER-5 i GPZ 500

Recommended Posts

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

nazalosti nisam nista uradio, niti verujem da cu ista uraditi... majstor mi je predlozio da ne secem to jer je pravljeno od gusa i da ne bi bilo pametno to seci pa variti. a iskreno mi se ne daje 70 eura da narucujem iz luisa 1cm krace. zategao sam malo amortizer pa kada neko sedne nazad ne spusta se rep toliko. tvrdji je malo doduse, ali meni odgovara... i kada sam se vracao kuci, roknuo sam sa motora :'( ... obilazio sam grudve blata po putu, i slucajno prikocih po jednom blatnjavom parcetu i opalaa... sva sreca pa sam isao manje od 40kmh. steta minimalna. auspuh je izgreban i retrovizor se izgrebao.retrovizor se sklopio i auspuh je zaustavio vecu stetu po strani motora :-\ ... overih i ja beton po prvi put :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1120 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

E jbg,maler, uzmi i napravi te koske,idi kod nekog strugara,nece te kostati vise od 20 evra, mada mi je nesto sumnjivo da su od gusa,ipak taj deo trpi dosta opterecenja,nebi gus to izdrzao, izvinite sto sam vam upao u temu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

E jbg,maler, uzmi i napravi te koske,idi kod nekog strugara,nece te kostati vise od 20 evra, mada mi je nesto sumnjivo da su od gusa,ipak taj deo trpi dosta opterecenja,nebi gus to izdrzao, izvinite sto sam vam upao u temu  ;D

 

od kog materijala da napravi? i jesu od gusa, ja sam se isto zacudio kada sam ih video

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1120 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

E jbg,maler, uzmi i napravi te koske,idi kod nekog strugara,nece te kostati vise od 20 evra, mada mi je nesto sumnjivo da su od gusa,ipak taj deo trpi dosta opterecenja,nebi gus to izdrzao, izvinite sto sam vam upao u temu  ;D

 

od kog materijala da napravi? i jesu od gusa, ja sam se isto zacudio kada sam ih video

 

Pa kod mene su od gvozdja,vari se obicnom elektrodom,nadji neki sparing,odnesi kod strugara i nek ti uradi,vec sam ti pisao da sam to radio na oba suzukija i na yamahi,skratio sam 1 cm i zavario i rep se podigao prilicno, mozes ih uraditi i koji milimetar deblje ako nisi siguran da ce izdrzati  ;D, ajde slikaj te tvoje ad ih vidim,bas mi je cudno da su od gusa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

opa kolega.pa sta reci srecno krstenje jebiga .Moralo je kad tad a bitno je da nije opasno...jebem ti prednju a? :D

 

vise bi bilo, jebem ti hladne gume i blato >:( ! ali eto, nista strasno 'fala bogu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

E jbg,maler, uzmi i napravi te koske,idi kod nekog strugara,nece te kostati vise od 20 evra, mada mi je nesto sumnjivo da su od gusa,ipak taj deo trpi dosta opterecenja,nebi gus to izdrzao, izvinite sto sam vam upao u temu  ;D

 

od kog materijala da napravi? i jesu od gusa, ja sam se isto zacudio kada sam ih video

 

Pa kod mene su od gvozdja,vari se obicnom elektrodom,nadji neki sparing,odnesi kod strugara i nek ti uradi,vec sam ti pisao da sam to radio na oba suzukija i na yamahi,skratio sam 1 cm i zavario i rep se podigao prilicno, mozes ih uraditi i koji milimetar deblje ako nisi siguran da ce izdrzati  ;D, ajde slikaj te tvoje ad ih vidim,bas mi je cudno da su od gusa

 

em, sta je sparing :)?... to da mu odnesem moje sada sto imam pa da napravi nesto tako samo da je krace?... slikam sutra ujutru i kacim  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Pravi crash barove mogu mnogo da sacuvaju motor prilikom pada (ne daj boze)...

 

 

jebiga, sada je kasno za crash barove ;) ...ma necu vise nista na njemu da radim. planiram da ga prodam za koji mesec pa cu samo malo da ga upicanim i na prodaju ide mali vepar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

I sta se uzima....

 

jos nisam siguran potpuno :) ... Cbr600F2-3 , ZZR600 , mozda bandit 600, nesto na tu foru... videcu, ali samo da je malo veci i siri od gpz-a :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Taj Fundukov je sad kod mene, zamenio sam ono sto je polupao - rezervoar i dekl, jos da nabavim satove i on je kao nov! Ako je verovati onom satu ima samo 4000km predjenih, i vidi se po svim drugim detaljima da je stvarno malo vozen. Kad ga zavrsim komplet izbacicu slike ovde.

 

Ja sam obecao klopu i cugu, pa kada sklopis motor i nanese te put u NS zna se...

Da nesto izjedemo i popijemo...  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Moze jedno malo off pitanje da ne pravim novu temu...

 

de li je gpz 550 za niže vozače il sam ja nenaviknut. Gledao sam jednog (prelepog) gpz a 550 unitrak... i sve je super, motor mi se dopada i izgledom i veličinom... kažu ljudi da je super upravljiv... elem ono što mi pravi veliku frku u glavi je položaj za vožnju... znači kada su mi obe noge na zemlji sve super, al kad sam probao da ih namestim na "nogice"  imao sam osećaj kao da sam u lagano neprirodnom položaju (ko da neko oće samnom da radi grčka kolica) e sad ja imam 192cm i 120tak kg. i nemam iskustva preteranog sa motorima

 

dal je u pitanju nenaviknutost ili jednostavo sam povelik za takav motor... ?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Pa gpz  jeste mali motor, tacnije, nije on mali, nego smo mi veliki  :) Ja sam nesto neznatno manji od tebe, tako da mi gpz dodje kao ponika kada sam bio klinac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ih sa lakse, tako sam se smorio da sam debeo  ;D ;D ;D mada  me još drži... znači ono smršaj zbog zdravlja - oću baš boli me Q... smršaj zbog devojaka... jock (nek me vole zbog moje unutrašnje lepote  :P ) a da smršaš zbog motora... e to bi već morao  ;D ;D ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

znas kako ide prvi put i za motor i za devojku  ;D dok ne probash ne znas koliko si se za@@  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 357 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000

Taman sam se ponadao lepem vremenu, kada ono opet sneg za vikend  :'(

 

Moracemo Olja tebe da "uclanimo" u klub ER-500, da ne ostanem usamljeni primerak...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Dogovoreno, Olja je tvoja  :D

A nije bas gpz za crash barove zar ne? :) e nadam se nekom V-stromu kroz koju god pa ce biti i crash barova.

Marko ima kres barove koji cuce gpz-u ko saliveni, uopste se i ne provaljuju dok ne zagledas. Jako su jednostavni, a deluje da bi odradili poso. Da me ne mrzi, ja bih bas takve iskopirao i montirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nikakve ;D.Stavi da vozis gpz i gotovo :D

Pa ja sam probala GPZ 550 i za moju težinu i visinu to mi je preveliko, ne mogu ja to da savladam. Tako da, čini mi se da prelazim u ljubitelje Kawasakija (još mi je ostalo samo da probam taj ER-5, kad malo otopli).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja