Jump to content

Moto Zajednica

Danas oko 16h.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD
Danas je gotovo nemoguce voziti po Beogradu od bezobraznih divljaka (valjda se osecaju jacim u kolima)' date=' gotovo svaki dan neki kreten me isece, ili cak namerno nece da se skloni. Dodje mi da nosim lanac (zbog vezivanja motora naravno)! Kako da ih oducimo od toga?[/quote']

 

Meni sinoc zamalo da se desi isto sto i ovom jadniku. Na semaforu u Konjarniku svi skrecu levo i ne prekidaju kolonu zbog mene. Jedva sam ukocio dovoljno da se indijanac koji me nije propustio provuce ispred mene.

 

Ali opet ponavljam da sam vozio 40 ili 50km koliko je tu dozvoljeno, svega toga ne bi bilo. Upravo zbog toga neki pametni ljudi smisljaju koje ogranicenje gde da stave!!!

 

Ja sam srecan sto sad neko ovde ne pise o meni, ali ako ne pazimo na sebe nece nas spasiti nikakva oprema, bivenje ili lanci i nocne posete. Mozda malo samokritike svakog od nas moze da uradi mnogo vise. Ovih nekoliko ljudi sa foruma, koji zive preko bare, trebali bi da pisu sve VELIKIM CRVENIM SLOVIMA, dok neshvatimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS, Ex BMW R1150GS, Ex Honda NX500R Dominator
Ali opet ponavljam da sam vozio 40 ili 50km koliko je tu dozvoljeno, svega toga ne bi bilo. Upravo zbog toga neki pametni ljudi smisljaju koje ogranicenje gde da stave!!!

 

 

Na kraju se sve vrti oko gore navedenog.Kada vozimo auto,krivi nam motoristi,kada vozimo motor,krivi vozaci automobila, ami nikada nismo krivi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja