Jump to content

Moto Zajednica

Problem

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova

Ovako, imam skuter 125ccm 4t. Na skuteru je promenjen varijator kao i rolnice, kvacilo i stavljene na njega jace oprugice... Kada sam pokusao da upalim skuter posle duzeg vremena skuter je prvo verglo dugo i od jednom bacio vatru, puklo iz auspuha. Skinuo sam svecicu ocistio i vratio je i skuter je normalno upalio. Od tada jedva pali kada je hladan. Sada imam problem kad ga upalim on mnogo lose vuce, na najjacem gasu on radi na malo obrtaja. Posle pola sata voznje, ako ne i vise kada se skuter previse izmuci on krene extra da vuce. Pa me zanima da li znate do cega je, da li moze biti do svecice, da li moze biti do struje ako ima nesto veze sa strujom imam rezervni cdi i regler pa mogu da probam sa njima. Posto ovako masina radi kao sat, jedina mana je sto sam malo cackao karburator dok sam ga cistio i sada malo losije radi na leru, cak se ponekad ugasi, to cu resiti sutra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2730 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: SV 650S, Simson SR50, Cagiva Mito, CBF1000
pre 14 minuta, Nikola19787 je napisao:

jedina mana je sto sam malo cackao karburator dok sam ga cistio i sada malo losije radi na leru, cak se ponekad ugasi, to cu resiti sutra.

Odgovorio si sam sebi na pitanje.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja