Jump to content

Moto Zajednica

LIFE fotografija

Recommended Posts

  • Drug član, 2646 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

A ne mogu da vjerujem, pa mi smo fotografisali sve isto. Nalece i ti na Market tamo negdje. :D

Dva dana kasnije je duvala bura i okrenula ga kuda treba. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Misho,

 

Odlicna je...jadan Zec...a gde ste lovili ?

 

;)

Hvala cika Srdjo  ;)

Oni lovili puskama a ja fotoaparatom  ;D

Na lovistima izmedju Svilajnca-sela Crkvenac i Velike Morave...divni predeli-divno iskustvo (s' obzirom da nisam lovac), samo sto noge "otpadaju" od hodanja!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ma kakav zec, meni ovo liči na bambija?? :(

 

Rajko stavi naocare...zec je u pitanju (a verovatno ce biti i u kotlicu)

 

Takodje, bambi je trenutno u lovostaju od 1. Oktobra....a i ne lovi se sachmom, nego iskljucivo oruzjem za oluchenim cevima (karabin)

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Da otklonim sve dileme, Zeka Peka je bio u pitanju, evo kada verni pas donosi lovinu...

 

hjo5j_dsc0224resize.jpg

 

Pa zatim Zeka Peka na sigurnom (u rancu)...inace ovo je pravilo medju lovcima da se sva lovina vidno istakne i po pravilo svaki lovac je toga dana mogao da ulovi i da kuci ponese po JEDNOG zeca i po JEDNOG fazana!

Doduse fazane nismo ni videli  :P dok je ulovljeno svega 2 zajca... :-\

 

Rrpy5_dsc0229resize.jpg

 

A jedinog bambija sam toga dana Ja ulovio i to fotoaparatom (doduse pre ce biti bambijevo du*e  :D :D ali 'ajde sad' da ne sitnicarimo)!

 

aeZXe_dsc0243resize.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Fotke su super, nova sprava odradjuje posao odlicno.  :)

 

Ali, taj lov, to ubijanje, mucenje, to nikad necu razumeti, prosto mi je neverovatno da nekome to pricinjava zadovoljstvo.   :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ima lov i pozitivnih strana ... priroda, čist vazduh , rekreacija kad se zimi usediš ... izgovor za izbegavanje nedeljne generalke  ;D

 

... još ako neko nedužno šumsko biće uskoči u šerpu, možda ti žena i oprosti što je lupala tepih  u mesto tebe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: biće

da ne offujem ali moj matori je lovac citav zivot pa sam i ja pored njega naucio mnogo kao klinac o puskama, punjenju municije itd. Divlja svinja je npr stetocina koja sada u ovo jesenje vreme brsti kukuruz i pravi stetu kao luda. Jedini lov koji cenim je na divlju svinju. Bude tu svega. Bezanja, bacanja puske... ;D ;D ;D penjanja na drvo :D. "Kod nas kad neko nekoga ne voli samo ga pozove u lov i ...drmmm. Ubistvo u lovu ne podleze krivicnom zakonu" ;D ;D ;D. Izvinjavam se za off ali kad vidim lovce setim se odmah Ilije i Djure Cvorovica :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

Fotke su super, nova sprava odradjuje posao odlicno.  :)

 

Ali, taj lov, to ubijanje, mucenje, to nikad necu razumeti, prosto mi je neverovatno da nekome to pricinjava zadovoljstvo.   :(

siguran sam da lovci neuzivaju u ubijanju..lov kao iskonska vestina u vecini svojih crta jeste takav i danas..dakle tacno se znaju pravila,sam cin ubijanja zivotinje jeste mucan prizor,ali zamisli da se divljac neproredjuje i neselektira??pa onda bi nam lija stvarno donosila postu ;D...htedoh reci da ima i svojih korisnih strana....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Fotke su super, nova sprava odradjuje posao odlicno.  :)

 

Ali, taj lov, to ubijanje, mucenje, to nikad necu razumeti, prosto mi je neverovatno da nekome to pricinjava zadovoljstvo.   :(

siguran sam da lovci neuzivaju u ubijanju..lov kao iskonska vestina u vecini svojih crta jeste takav i danas..dakle tacno se znaju pravila,sam cin ubijanja zivotinje jeste mucan prizor,ali zamisli da se divljac neproredjuje i neselektira??pa onda bi nam lija stvarno donosila postu ;D...htedoh reci da ima i svojih korisnih strana....

 

Sailor mi je upravo "pokupio" rechi iz tastature, a sad vratimo se temi Life fotografija, manimo se moralnih diskusija oko lova.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Fotke su super, nova sprava odradjuje posao odlicno.  :)

 

Ali, taj lov, to ubijanje, mucenje, to nikad necu razumeti, prosto mi je neverovatno da nekome to pricinjava zadovoljstvo.   :(

siguran sam da lovci neuzivaju u ubijanju..lov kao iskonska vestina u vecini svojih crta jeste takav i danas..dakle tacno se znaju pravila,sam cin ubijanja zivotinje jeste mucan prizor,ali zamisli da se divljac neproredjuje i neselektira??pa onda bi nam lija stvarno donosila postu ;D...htedoh reci da ima i svojih korisnih strana....

 

Imam malo drugacija shvatanja koja se ticu "vestine oduzimanja zivota", ali, da ne ulazimo u raspravu, vec kao sto Gremlin rece, da se vratimo life fotografiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Meni je isto pomalo mucno da gledam ove scene ubijanja, pa bih voleo takodje da se vrnemo temama koje nemaju veze sa lovom. Na celom discoveriju i animal planetu nema ni jedne scene ubijanja sisara od strane coveka u lovu vec 3 godine koliko ih redovno gledam pa nije lose ni ovde da bude slicno...

 

Picasso vidim spravica odradjuje posao, svaka cast, ne zameri, nasi smo. Svakako da je jednom lovcu ovo normalan prizor....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Fotke su super, nova sprava odradjuje posao odlicno.  :)

 

Ali, taj lov, to ubijanje, mucenje, to nikad necu razumeti, prosto mi je neverovatno da nekome to pricinjava zadovoljstvo.   :(

siguran sam da lovci neuzivaju u ubijanju..lov kao iskonska vestina u vecini svojih crta jeste takav i danas..dakle tacno se znaju pravila,sam cin ubijanja zivotinje jeste mucan prizor,ali zamisli da se divljac neproredjuje i neselektira??pa onda bi nam lija stvarno donosila postu ;D...htedoh reci da ima i svojih korisnih strana....

 

I da, lovci uzivaju u ubijanju zivotinja, ne svi naravno, jer sam slusao price o zadovoljstvu kad metak pogodi srnu u celo i slicno...Mnogi lovci poklone lovinu kolegama i prijateljima, dakle ne love iskljucivo i samo zato sto su gladni ;)  Opet kazem, mislm da nije lose i ovo da prokomentarisemo, jer je tema LIFE FOTOGRAFIJA a ovo svakako spada u ovu temu, pa nema potrebe da se brisu postovi vec je lepo da razmenmo misljenja ovako konstruktivno;)

 

Toliko od mene da ne idem u off.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja