Jump to content

Moto Zajednica

Ryzen 5 2600/RX470/SSD

Recommended Posts

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Prodao bih svoj desktop racunar.. ipak mi je potrebniji laptop a ciljam da uzmem neki macbook, a to sto sam mislio da cu biti neki gejmer pa sredio sebi komp, je trajalo 2 nedelje i opet se svelo na igranje CS:GO. Tako da ide u oglase

 

Od komponenti ima:

AMD Ryzen 5 2600

Gigabyte B450M DS3H

Kingston HyperX Fury 8GB 3000MHz

Asus Strix RX470 4GB

Kingston A400 480GB SSD

Hard disk 500GB

LC Power LC-500H napajanje

MS Armor V305 + 2 ventilatora

 

Ploca stara mesec dana, racun i garancija

Kuciste tek kupljeno, racun i garancija, ono napred menja boje po zelji

Posedujem kutije za procesor, maticnu i kuciste.

 

U slucaju slanja ja cu ga maximalno obezbediti ali ne odgovaram za posledice ukoliko se nesto desi u transportu.

 

300e

Milan 0658296050

 

5-BFE2-F53-FCD4-410-D-BE12-B6-AE8-FD252-


7-E0-B7693-188-D-47-F4-99-F5-9757-A06-E7


86444723-A644-4-EEA-A0-A9-D3512-B722-D91


AF8-CA421-15-C7-4-D0-E-8-D53-6-C944-A48-


C5-E51-E02-931-F-48-A5-9622-BCC624-F8806


C6-A66-A71-50-BF-4-CED-AF7-C-5-AE65-BF33


C9-A8-ABAE-4-ED4-4-E1-D-8955-E52-A9-AC16

 

Capture.jpg

 

Ako nekog zanima za klince evo i sta sve imam od igrica trenutno sto gura na max detaljima. Tu je jos i gtaV i Farcry5 

Capturea.jpg

 

 

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
9 minutes ago, Jovan Ristic said:

Sasvim dobra konfiguracija za te pare. 

Da ti kazem da se ne razumem, ali mi je jako dobar drugar ludak za kompovima i za svim ostalim sto ima veze sa tim. Ne znam ni koja mu je vrednost kompa sad ali mislim da ima najnovije komponente sto postoje. Pa sam se sa njim konsultovao kad sam kupovao sve, a i sad da ga pitam koliko para da trazim. Jer nemam pojma da li to rastu opadaju cene i kako to ide. 
 

meni bilo bitno samo cs go na max da mogu igrati, pa sa tim dosla mogucnost i za drugim igrama, al koliko sam bio zeljan svega, sto sam godinama hteo tako me sad prosla volja. Sad shvatam da mi je laptop savim dovoljan, i korisniji, pre svega zbog putovanja i svega sto ide sa tim

Promenio član drmilan_
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Koliko sam pratio, cene komponentni rastu. Pre 2 godine sam kupio grafičku i prijatelj mi pre mesec - dva reče da je cena te grafičke još skuplja nego što je tad bilo, što je meni neshvatljivo. Valjda izlaze nove, jače, a starijim bi trebalo cena da padne. Ali ajde, nisam toliko pratio tu sferu, pa se ne mešam puno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1228 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2

Cene grafika su napumpane jer vlada velika pomama za istima zbog rudarenja. Danas bi svi leba bez motike, i svi bi da rudare kriptovalute i obogate se preko noći. Ovaj trend povremeno oscilira, ali je poslednjeg par godina jako izražen. Toliko da se grafike koje su se pre pet godina prodavale nove za 15000rsd sada posle pet godina eksploatacije kao polovne na oglase idu od 200-250€…

 

A osim toga bila je i nestašica u toku pandemije, kada većina modela grafika uopšte nije ni mogla da se nađe u prodaji.

 

Inače ovo je stvarno okej cena za ovaj PC.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2382 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Komp ipak ostao kod mene, odustao drugar, a posto sam ja otputovao opet nisam stigao da ga oglasim ponovo. Tako da je komp i dalje aktuelan, nista vise koristen od objavljivanja oglasa jer ja skoro da ni nisam kuci od pocetka godine.

 

Zamena za macbook pro 2015

Promenio član drmilan_

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja