Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1100RT

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Plovim drugim vodama

Posto je drugar imao druge izdatke, motor je ipak na prodaju. Vožen 2016 u CH, prvi put kod nas registrovan 2017 i od tada je u mom vlasništvu do sada. 1999 godiste, 107000km. 

Urađena je revizija hidro španera novim tipom. Ugrađeni senzori pritiska i temperature u gumama. Ugrađen Autocom za komunikacije vozac suvozač, slušanje muzike, navigacije i za radio stanicu. Ugrađena radio stanica i ptt dugme na volanu. Ugrađen radio mp3 Pionir sa zvucnicima na tabli, zvucnici a na kacigi i prekidace za selekciju. Ugrađen OEM daljinski preko koga se upravlja radiom. Ugrađeni dugmico preko koga se uključuje radio, menja izvor, javlja i prekida na telefon. Ugrađen dodatni punjac usb, wireless punjac. Ugrađen hladnjak sa ventilatorom od policijsko modela. OEM tank torba kao nova, mislim da je 48 litara. Bocni koferi sa originalni torbama BMW. Top case Givi, sa ugrađenim originalni stop svetlom, naslonom za suvozača, galerijom. Sve original Givi, staju dve kacige. Navigacija Garmin zumo 660,sa nosačem i punjačem i za motor i za kola.

Dosta rezervnih delova:

1.Abs sa kompjuterom sa motora koji je presao 5000km

2.Bombina

3.Halč senzori

4. Kablovi za svećice

5. Sajle i y razvodnik koje su preventivno zamenjene. 

6.Komplet rezervna instalacija motora za relejnom i osiguračkom kutijom. 

7.Hladnjak ulja koji je skinut i uradjena je verzija sa policijskog motora. 

 

Cena je 3000 eur fiksna je. 

0692259768 Bojan

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Plovim drugim vodama

Bez navigacije, rezervnih delova, tank torbe i unutrasnjih torba za bocne kofere cena motora je 2200 eur fiksno. Pa ako nekom odgovara može i tako. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Boki reci mi samo gde je radjena sinhronizacije throttle bodys, ja bih sam s kolegom to odradio kod mene, ali ajde da imam rezervu ako je majstor korektan i zna posao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Batajnica
  • Motocikl: Plovim drugim vodama

Od kada sam kupio sam održavam svoj motor. Dosta stvari sam od Djunte u početku saznao. Ali jako puno istraživačkog rada je iza mene. Pre sam dosta bio u materiji, poslednjih godinu dve, jako malo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja