Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav (savesnim) bajkerima...

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NP
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650, Yamaha XC 300

Pozdrav za sve vas sa ovog foruma. U zadnje vrijeme zaključih da baš često posećujem ovaj forum radi raznih informacija, i bili ste mi baš od pomoći, pa eto, red je da se predstavim i pridružim ekipi. Ja sam Rasim, dolazim iz Novog Pazara, recimo da sam mlad, tek 26-ta godina :P. Položio za A kategoriju pre 3 meseca, i mogu slobodno reći da su ta 3 meseca ispunjena prelijepim turama i uživanju uz mog ljubimca... Vozim Yamahu XC 300. Inače se bavim mašinskom obradom motora, pa ako ikom bude trebao kakav savet u vezi cilindra, glave, radilice, možda ću vam nešto i moći pomoći. :-) u zdravlje!

  • Sviđa mi se 9
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT 09
On 9.9.2022. at 10:46, Milanezi je napisao:

Ako me nešto zanima da kupim moram to i da probam. Sajt je više tu informaciono, da ne ulazimo sad u to da li te robe sa sajta ima na lageru u radnji ili ne, da li se ažurira redovno ili ne.

Verujem da je ekipa odlična, uslužna, vidim da ima zanimljive opreme, meni je problem njihovo radno vreme. 

Moje slobodno vreme se slabo uklapa sa njhovim radnim tako da teško mogu da svratim i pazarim nešto kod njih. 

 

On 11.9.2022. at 13:02, Zog je napisao:

Neka si in rekaemoji106.png,nego di ti je reg. pločica?emoji848.png

Poslano sa mog Redmi 6 koristeći Tapatalk
 

Welcome! 

Pre 23 sati, dreamzz je napisao:

Pozdrav za sve vas sa ovog foruma. U zadnje vrijeme zaključih da baš često posećujem ovaj forum radi raznih informacija, i bili ste mi baš od pomoći, pa eto, red je da se predstavim i pridružim ekipi. Ja sam Rasim, dolazim iz Novog Pazara, recimo da sam mlad, tek 26-ta godina :P. Položio za A kategoriju pre 3 meseca, i mogu slobodno reći da su ta 3 meseca ispunjena prelijepim turama i uživanju uz mog ljubimca... Vozim Yamahu XC 300. Inače se bavim mašinskom obradom motora, pa ako ikom bude trebao kakav savet u vezi cilindra, glave, radilice, možda ću vam nešto i moći pomoći. :-) u zdravlje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja