Jump to content

Moto Zajednica

Neowell Racing rukavice, 2500din!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Neowell Racing rukavice, nove, kupljene u Guevari pre mesec-dva na popustu za 3510din, noshene bukvalno 5 puta, cena 2500din! :o

 

P.S.mozhe i neka kompenzacija za neku drugu opremu... ::)

 

post-1587-12879014340928_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Kao shto se i widi sa slike imaju gooomilu protektora i ventilacionih otwora na prstima i ispred zgloba... Stwarno su kwalitetne, a razlog prodaje je shto ce mi bike biti ipak u crno-beloj warijanti pa mi neodgowaraju boje! ::) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Aj mi ucini jednu uslugu,izmeri nekako deo od korena sake (tu gde je dupli sav) do vrha srednjaka,i izmeri deo gde je saka najsira,od palca pa do druge strane,tu gde pise Neowell,i izmericu i ja saku pa ako bude sve"u meri"mozda mozemo da odradimo kupoprodaju preko City-a!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Ok, nije problem, samo sachekaj malo da se ne cimamo poshto su wec dwojica zwali za rukawice pre tebe... Ako njima ne odgowaraju (shto chisto sumnjam da nece) onda T shaljem mere.

 

Pozdraw!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

E owako stoje stwari, rukawice su i dalje u prodaji.

Samo mala napomena: znam za srpski obichaj spushtanja cene pri kupowini itd... ali mislim da je cena korektna te nemam nameru da idem ispod.

 

Mere koje je Lomnica_city trazhio su: dwostruki shaw - wrh srednjaka, da prostish je (gle sluchajnosti) 21cm! ;D ::)

                                                            najweca shirina je 11cm.

 

Medjutim, to su spoljne dimenzije pa sam izmerio i swoju ruku, a meni stoji ko saliweno: od zgloba do **** je 20,5cm, a najshira je 9cm!

 

Sad sam primetio, izwinjawam se swima, rukawice su L welichina!!!!  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Uf tesko onda,kad si napisao one spoljne mere rekoh sebi pa to je super,ali sad kad poredis koje su mere tebi taman onda je razlika primetna,santim tamo-dva santima ovamo (d/s) i bice verovatno malo tesne!?

Ako se ne prodaju a dodjem nekim cudom do BG-a u narednih nedelju dana (treba da odem po jedan HTC telefoncic da se pocastim za n.g.) moze da se desi da te iscimam da ih probam pa ako ipak mogu da pasuju onda super,rizicno mi ovako na nevidjeno da narucujem sa sakom 21/11cm!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

A kakve su iznutra sta ono bese obrisao sam poruke znam da nisu zimske ali ono jel postava neka ili sta mislim jel su udobne ;)

Velicina mi je ok cena takodje boje odgovaraju ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja