Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima!

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Starcevo (Pancevo)

Pozdrav svima, ja evo resio da se predstavim. Ja sam Vlada, nov sam u motociklizmu, naravno ako se ne racuna voznja apn-a od par godina... Kupio sam BMW f650 gs. Nadam se da cu moci da potrazim po koji savet, vidim da ovde ima iskustih ljudi i da mogu dosta toga da naucim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Starcevo (Pancevo)

Hvala svima na dobrodoslici. Evo odmah i jedno pitanje  :). Gde mogu da nadjem delove za BMW-a polovne, vec sam napisao i oglas. ALi reko da pitam i za savet. Treba mi plastika koja ide iza sedista sa bravicom. Svi me upucuju na Radulovica... Pitao sam koliko je kod njih i.... Nije mi bilo bas dobro... :-[.

 

P.S. Motor je extra, od 18 godine ga gledam i evo sad sa vec 26 ( za mesec dana ) napokon sam ga kupio :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: fazer 600

Pozdrav i dobro dosao!!!!

Hvala svima na dobrodoslici. Evo odmah i jedno pitanje   :). Gde mogu da nadjem delove za BMW-a polovne, vec sam napisao i oglas. ALi reko da pitam i za savet. Treba mi plastika koja ide iza sedista sa bravicom. Svi me upucuju na Radulovica... Pitao sam koliko je kod njih i.... Nije mi bilo bas dobro... :-[.

 

P.S. Motor je extra, od 18 godine ga gledam i evo sad sa vec 26 ( za mesec dana ) napokon sam ga kupio :).

 

Sa ovim pitanjem idi u podforum garaza i tamoga postavi, trebalo bi da ti neko odgovori. Ovde mnogi ne zalaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja