Jump to content

Moto Zajednica

Digital Foto

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Od skoro se na kioscima moze kupiti novi casopis na nasem jeziku i to bas o fotografiji :)  Upravo je izasao i drugi po redu broj, a u njemu iznenadjenje. Vecini to ne znaci nista ali meni bas da :)  Moram malo da se pohvalim svojom prvom fotografijom koja je objavljena u casopisu (pa jos fotografskom) i uz to je istovremeno i nagradjena. Jako sam srecan :D :D :D

 

 

uhM5K_digitalfotologogn4.jpg

 

 

M4Nb7_digitalfoto2scanbh9.th.jpg

 

 

DIGITAL-FOTO-br2----ngradjena-fotog.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Hvala vam ljudi ;)

 

 

...još me više raduje to što je ovo napravio mali ixus a ne tvoja artiljerija :) sto samo govori dodatno, da je oprema potpuno nebitna :)...

Hehe, nisi dobro vidio, tamo pise "Canon Kiss X2", a to je naziv za Azijsko trziste za "Canon EOS 450D" ;)  Ali je na njemu bio stari dobri nasiroko napljuvani tzv. poklopac tj. Canon stari kit  EF-S 18-55 F/3.5-5.6 II (dakle stari, ne ova nova IS varijanta), sto donekle potvrdjuje ovo tvoje da sama oprema ne cini fotografa dobrim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Ooooo... pa cestitam majstore !!!  :)    A gde je bilo to takmicenje, kada ?  Ili da kupim casopis pa da da procitam.  ;)

 

Svakako hvala za informaciju o casopisu !  :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Hvala vam svima ;)

 

 

 

 

Ooooo... pa cestitam majstore !!!  :)    A gde je bilo to takmicenje, kada ?  Ili da kupim casopis pa da da procitam.  ;)

 

Svakako hvala za informaciju o casopisu !  :)

Konkurs je bio objavljen u prvom broju. Ovaj casopis nije kalibra kao sto je "REFOTO", ali je zato duplo jeftiniji i nekako konkretniji, meni licno je "REFOTO" previse filozofski i apstraktniji je. Ali to sam samo ja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Hvala vam ljudi ;)

 

 

...još me više raduje to što je ovo napravio mali ixus a ne tvoja artiljerija :) sto samo govori dodatno, da je oprema potpuno nebitna :)...

Hehe, nisi dobro vidio, tamo pise "Canon Kiss X2", a to je naziv za Azijsko trziste za "Canon EOS 450D" ;)  Ali je na njemu bio stari dobri nasiroko napljuvani tzv. poklopac tj. Canon stari kit  EF-S 18-55 F/3.5-5.6 II (dakle stari, ne ova nova IS varijanta), sto donekle potvrdjuje ovo tvoje da sama oprema ne cini fotografa dobrim ;)

 

he :) vidis nisam video :) ...

 

sta kazes, poklopac, ko diro poklopac, kad si ti video mene da pljujem poklopac 23_wasntme.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Hvala vam svima ;)

 

Ooooo... pa cestitam majstore !!!  :)    A gde je bilo to takmicenje, kada ?  Ili da kupim casopis pa da da procitam.  ;)

 

Svakako hvala za informaciju o casopisu !  :)

Konkurs je bio objavljen u prvom broju. Ovaj casopis nije kalibra kao sto je "REFOTO", ali je zato duplo jeftiniji i nekako konkretniji, meni licno je "REFOTO" previse filozofski i apstraktniji je. Ali to sam samo ja :)

 

Trazio sam danas po lokalnim trafikama na Karaburmi, i ne nadjoh ga.  ??? :(

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Casopis je zvanicno izasao 15. Decembra, ali ga svi dobavljaci ne isporucuju na vrijeme pa moze biti da kasni. Inace casopis izlazi dvomjesecno tako da ce ga biti na kioscima ne brinite ;) Sledeci bi trebalo da izadje 15. februara valjda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

CESTITAM  i drago mi je da si "objavljen" i nagradjen u prvim brojevima casopisa :) ....

Po tvom savjetu i ja uzeh d 450 i za sada jos experimentisem .....ili sto bi rekli umjetnici koji nikad nista ne naprave "jos se trazim" :)

 

Stavi "kontakt redakcije" da se mi iz "inozemstva" pretplatimo.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Hvala ;)

 

Koliko vidim, trenutno je njihova stranica  www.digital-foto.rs  iako su najavljivali neke promjene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja