Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Blackcat, ako mozes da izvedes ovo sto su Dzoks i Slayer predlozili, mislim da ispunjavas uslove za MC Wild Mangulice. ;)

 

Oma dobija boje i pocasno mesto u klubu  ;D ;D ;D ;D

to ja dodeljujem a ostali.......posto probaju kotlic  ;D

 

A ti Alexa čekaj  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ma lepo ste vi to isplanirali da me natovarite ko tursko magare.malo vam (vodo)kotlic,sad i lepci...poshto me ovi sto ih ja hocu,nece...osnovacu svoj moped klub.hvala vama za boje,al znam ja da to sto je dzaba-to te najskuplje dodje.ne vozim ja shleper,bwe!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ovo je direktna uvreda za MC Wild Mangulice!!!  :P doticna, hoce da kaze da cemo mi nju na kraju zaj*bati... to ni je u redu, znas ti bre ko su Mangulice  ??? sala na stranu, kod nas nista nije dzabe, nista nije skupo i nista nije obavezno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ulazak? izlazak? devojcad? ne znam na sta mislis, meni se neke odredjene stvari motaju po glavi, ali bolje da ih ne iznosim javno  ;D ma bre, nista se ne placa, osim ako bas nemas neku preteranu zelju  ;) cika Dzoks brat moze da te uputi u detalje, ako se pojavi uskoro, on je nas duhovni vodja... (Violeta se pita za sve, ali kao Dzoks je glavni)  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Sreca vasa sto je ovo off topik inace bi zamolio Blekija da ga obrise pola celog :D :D :D

Nije dzabe, nesto se i placa tako da ....

 

Alex ti nisi rekao ni da hoces....zato...prijavi se ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

ma lepo ste vi to isplanirali da me natovarite ko tursko magare.malo vam (vodo)kotlic,sad i lepci...poshto me ovi sto ih ja hocu,nece...osnovacu svoj moped klub.hvala vama za boje,al znam ja da to sto je dzaba-to te najskuplje dodje.ne vozim ja shleper,bwe!!!

 

Zaboravili smo rostilj da ti utovarimo. Inace, jel ima kuka za prikolicu? Da stavimo neka satorska krila i neko pragnje! Inace nije dzabe! Za uzvrat ces dobiti nase druzenje a to nema cenu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: somewere from nowere
  • Motocikl: atv 100cc,dvotakni zloca

ma lepo ste vi to isplanirali da me natovarite ko tursko magare.malo vam (vodo)kotlic,sad i lepci...poshto me ovi sto ih ja hocu,nece...osnovacu svoj moped klub.hvala vama za boje,al znam ja da to sto je dzaba-to te najskuplje dodje.ne vozim ja shleper,bwe!!!

 

Zaboravili smo rostilj da ti utovarimo. Inace, jel ima kuka za prikolicu? Da stavimo neka satorska krila i neko pragnje! Inace nije dzabe! Za uzvrat ces dobiti nase druzenje a to nema cenu!

aha...sad i kuka pa da se zezate.osecaj pripadnishtva je ok,pogotovu za pochetnike kao ja i poooogotovu za devojchad...jer ima ovakih-onakih,a ja da sam htela nekakvim poslom da se bavim,ne bi nabavila moped :) nisu se seljachici josh adaptirali na ovu pojavu-solo partimejkerka a kako je to teze sloziti u praksi bez zlih rechi,pljuvanja i suzavca,odluchih da pronadjem neki moped klub u koji bi se uklopila.znam ja da ta ideja bratstva vazi od sluchaja do sluchaja i da zavisi i od stava i da ima svashta i unutar kluba-ali ja bi da to nekako izbegnem pa lepo da se pobratim sa nekim likom iz kluba pa sta ima ko nejasno,nek se obrati mom bati... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ma lepo ste vi to isplanirali da me natovarite ko tursko magare.malo vam (vodo)kotlic,sad i lepci...poshto me ovi sto ih ja hocu,nece...osnovacu svoj moped klub.hvala vama za boje,al znam ja da to sto je dzaba-to te najskuplje dodje.ne vozim ja shleper,bwe!!!

 

Zaboravili smo rostilj da ti utovarimo. Inace, jel ima kuka za prikolicu? Da stavimo neka satorska krila i neko pragnje! Inace nije dzabe! Za uzvrat ces dobiti nase druzenje a to nema cenu!

aha...sad i kuka pa da se zezate.osecaj pripadnishtva je ok,pogotovu za pochetnike kao ja i poooogotovu za devojchad...jer ima ovakih-onakih,a ja da sam htela nekakvim poslom da se bavim,ne bi nabavila moped :) nisu se seljachici josh adaptirali na ovu pojavu-solo partimejkerka a kako je to teze sloziti u praksi bez zlih rechi,pljuvanja i suzavca,odluchih da pronadjem neki moped klub u koji bi se uklopila.znam ja da ta ideja bratstva vazi od sluchaja do sluchaja i da zavisi i od stava i da ima svashta i unutar kluba-ali ja bi da to nekako izbegnem pa lepo da se pobratim sa nekim likom iz kluba pa sta ima ko nejasno,nek se obrati mom bati... :)

Ruzice...objasni joj ...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Čoper Srbija, 116 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Regal Raptor Spyder ... ccm

Sreca vasa sto je ovo off topik inace bi zamolio Blekija da ga obrise pola celog :D :D :D

Nije dzabe, nesto se i placa tako da ....

 

Alex ti nisi rekao ni da hoces....zato...prijavi se ....

:P

[move][glow=red,2,300] ja sam uvređen i ozlojađen [/glow][/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

E bre polako uplashiste djevojku ;)

 

blackcat lepo su ti rekli procitaj malo "zajednicke voznje i okupljanja" i videces kako ovaj klub funkcionise. Jedino neces imati jednog batu i jednu seku nego vishe bata i vishe seka, pa ako ti neko nesto kaze ... reko je. Nije ovo klasican klub kao vec skroz specifican. Ja bih reko da ce tebi najveci problem biti sto ATV-a ne moz, tek tako, da isteras na asfalt i da krenes u druzenje (mada ako budes u koloni mislim da bi policajci zazmurili na jdno oko i videli dva tocka :) )

 

Drugo: voznju na polovini tockova od onog koje vozilo poseduje mi ne odobravamo ;).

 

Trece: vidi bre sta smo sve mi tovarili po motorima pa nikakve frke nema, kamoli na kvada :)

 

Cetvrto: Nije to posao, od posla svi bezimo, veczadovoljstvo (samo da nas ne prozovu "jagnjeca brigada" iako uglavnom se cepa svinja :) )

 

Peto: Navici ces se na specificni humor ovde ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Alo Mare nije specifican humor nego svi jednog a on jadan cuti ;DSala mala,svako svakog pa ko duze izdrzi da se ne pridrzi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

nije dzaba?a sta se to placa?ulazak?izlazak?ima li popust za devojchad? ;D

Svako placa svoju corbu kad idemo na okupljanja. Naravno svako prilozi i po nesto za posetu mesari i/ili prodavnici,

 

Ides sa nama na vozne, zezamo se i druzimo, i ako se uklopis u ekipu (a verujem da hoces) i  izrazlis zelju, eto tebe u mangulicama. :)

 

Ma videces vec i sama. ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja