Jump to content

Moto Zajednica

Kineski off-topic

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Tamburam knjigu!

Spremam poslednji ispit!

Da otaljam to i da se u martu počastim novom mašinom! ;)

Ekipu ne menjam! 8)

A el se tako knjiga tambura?!...Na kineskem Off-u,a  ??? ??? ???...Nema leba od toga...Fataj se ti more bassa! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Da otaljam to i da se u martu počastim novom mašinom! ;)

 

bass gitara ili motor? :)

 

 

Kad tako postaviš stvari moram da se zamislim!

 

mmmmmmmmmmmmm ipak motor!

Bass ću da menjam kad zaradim pare od muzike!(nikad) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

I izgleda, ali i zuci extra. Dva hama izuvaju kako dobro zvuce :D

Routy!!! Ne zamajavaj studentariju!!!  ;D

Pa Wlladimire crni sine! Fataj se knjige,ne fataj zjala po netu!...Sad si našo srodnu dušu,pa bi orkestar da praviš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

I izgleda, ali i zuci extra. Dva hama izuvaju kako dobro zvuce :D

Routy!!! Ne zamajavaj studentariju!!!  ;D

Pa Wlladimire crni sine! Fataj se knjige,ne fataj zjala po netu!...Sad si našo srodnu dušu,pa bi orkestar da praviš?

Da znaš da si u pravu! :)

Odo da štrebam!

Ja sam ti blajbingere noćna ptica.

Učim noću, a na poslu jedva gledam na oči! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

I izgleda, ali i zuci extra. Dva hama izuvaju kako dobro zvuce :D

Routy!!! Ne zamajavaj studentariju!!!  ;D

Pa Wlladimire crni sine! Fataj se knjige,ne fataj zjala po netu!...Sad si našo srodnu dušu,pa bi orkestar da praviš?

Da znaš da si u pravu! :)

Odo da štrebam!

Ja sam ti blajbingere noćna ptica.

Učim noću, a na poslu jedva gledam na oči! ;D

 

Pravilno se kaže: NE učim noćom,blejačim po internetu ,sanjam Ibanezu sa sexy vratom i šes' žica,a na poslu jedva gledam na oči. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Opa, kolega po instrumentu, a i po imenu .... jos ako svira neki metal ili bar hard rock :D Eto orkestra :D :D :D

E nek ste se vi nama našli!!! ;D...Samo još dobošar fali pa da kačimo činele umesto bisaga...Ajde angažujte se s pretragom...Off topic je čudo! ;)

Možda i bidne neki HR vokalno instrumentalni sastav,a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Opa, kolega po instrumentu, a i po imenu .... jos ako svira neki metal ili bar hard rock :D Eto orkestra :D :D :D

E pa komsija, treba da svrnes na kafu da cujes i probas kako radi Hamer californian quilt, sa upgrade-ovanom elektronikom, push pulovima, i sh13 (dimebucker-) om u bridge-u i hamer bridge-om u necku. Zvuk pasivnih uz vise gain-a od aktivnih pickup-a. A to turam u Line6 spider III sa 150w stereo dvanaesticama.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Opa, kolega po instrumentu, a i po imenu .... jos ako svira neki metal ili bar hard rock :D Eto orkestra :D :D :D

E pa komsija, treba da svrnes na kafu da cujes i probas kako radi Hamer californian quilt, sa upgrade-ovanom elektronikom, push pulovima, i sh13 (dimebucker-) om u bridge-u i hamer bridge-om u necku. Zvuk pasivnih uz vise gain-a od aktivnih pickup-a. A to turam u Line6 spider III sa 150w stereo dvanaesticama.  :)

ImperoModerator je stigo,i u gore navedenom je počo nešto da psuje...A ja ne želim da učestvujem u tim bezobrazlucima... :o

Masivni pozdrav svima i laku noć želim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Nova Pazova

Opa, kolega po instrumentu, a i po imenu .... jos ako svira neki metal ili bar hard rock :D Eto orkestra :D :D :D

E pa komsija, treba da svrnes na kafu da cujes i probas kako radi Hamer californian quilt, sa upgrade-ovanom elektronikom, push pulovima, i sh13 (dimebucker-) om u bridge-u i hamer bridge-om u necku. Zvuk pasivnih uz vise gain-a od aktivnih pickup-a. A to turam u Line6 spider III sa 150w stereo dvanaesticama.  :)

 

Vec mi je svoje utiske o tome preneo kolega Wolflord, ali sam uvek zainteresovan da i uzivo cujem, pogotovo ako strucno lice upravlja sa tom mashinerijom :D Inace od Hamer komapanije omiljen mi je Explorer, po mogucstvu Korina. Bio je jedan u Mix Music, uh kakva gitara!

Sto se tice magneta ja sam ljubitelj EMG-a i to aktivnh :D Mada i Dimebucker izuva, imao sam prilike da cujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Alo bre, ovo je KINESKI off a ne MUZICKI OFF ajmo tamo u temu ima li muzicara medju nama pa tamo pricajte o vasim Hamerima i Merimama i zicma ista li vec.....

 

Moj kinez zavrsio u starcevu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ehehej narodeeeee !

Ima neko veceras da nam se pohvali s prinovom !!!  ;D ;D ;D

Odose 50ccm u oglase, dodjose 250ccm u garazu  8)

 

Dosta sam rekao, sama ce da se javi za detalje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Opa, kolega po instrumentu, a i po imenu .... jos ako svira neki metal ili bar hard rock :D Eto orkestra :D :D :D

E pa komsija, treba da svrnes na kafu da cujes i probas kako radi Hamer californian quilt, sa upgrade-ovanom elektronikom, push pulovima, i sh13 (dimebucker-) om u bridge-u i hamer bridge-om u necku. Zvuk pasivnih uz vise gain-a od aktivnih pickup-a. A to turam u Line6 spider III sa 150w stereo dvanaesticama.  :)

 

Vec mi je svoje utiske o tome preneo kolega Wolflord, ali sam uvek zainteresovan da i uzivo cujem, pogotovo ako strucno lice upravlja sa tom mashinerijom :D Inace od Hamer komapanije omiljen mi je Explorer, po mogucstvu Korina. Bio je jedan u Mix Music, uh kakva gitara!

Sto se tice magneta ja sam ljubitelj EMG-a i to aktivnh :D Mada i Dimebucker izuva, imao sam prilike da cujem.

Ja malo razmisljao u vezi aktivne struje, medjutim steta bi bilo ne iskoristiti dobro drvo gitare (neuobicajenu za tu klasu), a i imao bih zajebancija sa elektronikom, sto prilikom ugradnje, sto za push pulove.

 

Uporedjivao sam sa drugarom koji ima 81/85 u Godin gitari, na isto nastelovanom pojacalu, mnogo masnije potpunije i mocnije zvuci Dimebucker, sa cime se drugar slozio, ima vise "muda", dok su EMG malo sterilni, a sa premestanjem bridge-a u nek sam dobio savrseno jasan zvuk fabrickog magneta i fenomenalan clean (kao da to uopste trosim, al ajd ;D), i jak izlaz, jer je na necku veca oscilacija zica, a bridge su vise namotani itd. I sto je najbolje, gain ne zavisi od svezine baterije. 8)

 

E sad, jos kad bih svirao cesce i vise trenirao, pa i da budem neki majstor, mozda cak i predobra oprema za moje znanje, ali opet, kad je losa oprema, nije to to.

 

Explorer je ekstra gitara, a pritom veoma povoljna sa onim sto nudi, igrao se sa Wolflordovim, jako masno i basovito, odlicno za ritam, ali za druge stvari ogranicena konstrukcijom. A i bole ledja posle nekog vremena, nije za ljude ispod 100kg, :D

 

Alo bre, ovo je KINESKI off a ne MUZICKI OFF ajmo tamo u temu ima li muzicara medju nama pa tamo pricajte o vasim Hamerima i Merimama i zicma ista li vec.....

 

Vidi ti njega sto se uskurcio ovih dana, mozda kod Zileta moze da prodje, al ostale ne zajebaj. >:(;)

 

A gitare su naravno "made in china", tako da su tvoje optuzbe neosnovane. :P

 

Moj kinez zavrsio u starcevu...

Eh sta je prva ljubav, nista moj bemve, nego moj kinez. :)

Nemoj samo da posle Starceva zavrsi u Temerinu opet. ;)

 

 

Ehehej narodeeeee !

Ima neko veceras da nam se pohvali s prinovom !!!  ;D ;D ;D

Odose 50ccm u oglase, dodjose 250ccm u garazu  8)

 

Dosta sam rekao, sama ce da se javi za detalje  ;)

Pitam se ko li se to ponovio. ::)

 

Lepe vesti, Ruzice nek te odlicno sluzi, sad nemas izgovora za duze ture.  ;)

 

 

@ Blajbinger

 

Da vi's sto smo videli auspuh danas za tebe, jes da je sportski automobilski, ali mora da moz' da se zbudzi. Hromiran performance i bez katalizatora, za nekih 80e.

 

Masivni pozdrav i tebi i laku noc!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Samo cu pokazati ovo.......

jKOBL_photo196.jpg

 

a ostatak (opis, stanje, slickice) bice sutra. Kasno bre... Spava mi se

 

 

Pa zar su i na njih poceli da stavljaju plasticne cepove za ulje. :o

 

Na osovini zadnje viljuske da nabavis onaj hromirani cep, i zalepis syntelon ili slicnim lepkom. Drzi se mnogo bolje nego kad je samo gurnuto i nece sigurno ispasti, a lako moze da se skine ako za to bude bilo potrebe.

 

U jbt, al sam poznavaoc (citaj cepidlaka), 5% motora na slici i ja vec nadjem sta nedostaje. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja