Jump to content

Moto Zajednica

Vishe nesretja

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ne znam da li je neko vetj pisao... [tek sam se vratila sa odmora]

 

Bila sam u Shapcu par dana u gostima MK Chivija...

 

u Petak 11.08. pred samim Shapcem 2 motociklista su "stigla" jedan drugog u krivini i pali.Jedan je proshao bez povreda, a drugom je izleteo kuk, oporavlja se u bolnici.

U subotu 12.08. velika grupa MK Chivija je krenula na moto skup u Futog, na pravcu posle Irishkog venca, 3 motorcikla su se kretala veeeelikom brzinom.Prva 2 [predpostavlja se[ 250km/h , a 3 je ishao 190km/h i nije moga da ih stigne...Prvi motor u punoj brzini udara u juga u , koji se ugasio na sred puta, u suvozacheva vrata i okretje auto za 180 stepeni, da bi drugi motor udario u vozacheva vrata [uz neznatno kochenje], 3 motor se zaustavio...

Prvi vozach ima otvorene prelome kljuchne, karlichne i butne kosti, slomljen grudni kosh, probijena plutja, izvadjeni su mu jetra i slezina...ne zna se da li tje preziveti...

Drugi vozach je proshao sa prelomom noge i par rebara....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
3 motorcikla su se kretala veeeelikom brzinom.Prva 2 [predpostavlja se] 250km/h , a 3 je ishao 190km/h

 

Sta vise reci... uvek mi je zao ljudi koji nastradaju, ali u velikoj meri i najcesce i sami doprinesu svojom neodgovornom i rizicnom voznjom.. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

posto je Mina vec rekla sta se dogodilo a tada smo bili zajedno u Sapcu evo i epiloga :

prva dvojica koja su se stigla u krivini jedan neogreban drugi 3 nedelje u gipsu izletela kljucna kost

druga dvojica sve sto je Mina nabrojala prvi juce ujutru ispustio dusu u Novom Sadu R.I.P. sahrana je sutra u 13.00 ,zvao se Mishko nadimak Limar godina 45 jedan od najboljih auto limara kod nas nikada ali nikada nije divljao motorom ali po prici ljudi koji su bili nalozili su ga na vencu posto je imao cbr 1000 rr kupljenu novu pre 3 meseca da vozi kao baba i da to moze da ide kao nebesko vreme , na zalost je platio glavom , nedajte da vas neko lozi sami najbolje znate svoje sposobnosti dovoljna je i najmanja greska pa da se plati glavom.Znate i sami sa cime se sve susrecemo na putu traktoristi, biciklisti i ostali retardi na 4 i vise tockova a nas je svakoga dana sve manje i manje nesto zbog njih a bogami i zbog nase nepromisljenosti :(

R.I.P. Mishko neka ti je laka zemlja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Najezim se kad procitam ovako nesto jer moze i meni da se desi.

Dodje mi da prodam motor i kupim kola ali nema sanse jer cim bi prosao neko motorom ja bi balavio i tresao se sto ga ne vozim.

Mozda ce se to desiti u sldecem zivotu ali ovaj zivot je rezervisan za 2 tocka i ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja