Jump to content

Moto Zajednica

Oliver city cpi

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Zdravo obracam se radi skutera (Oliver city cpi).Pokusao sam da ga upalim nakon sto sam ga dobio i nije hteo da upali.Neki su mi rekli da je problem akomulator neki struja a neki kazu da je problem svecica.Proverio sam sve sem struje i nista nije pomoglo.Nece sam da upali, palio sam ga neko vreme preko onih kablova pa povezem sa akomulatorom od auta i tako da ga upalim, ali sam prestao.Ni kurbla mi ne radi a neznam kako to da resim ako imate neke savete pisite znaci...

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Nadam se da ce neko procitati,jer vidim da odavno niko nije pisao. Imam skuter cpi "popcorn". Kupio sam ga pre par godina i nije imao prednji blatobran i centralne nozice,samo bocnu. Resio sam i to da sredim. Kupio sam nozice,ali nikako ne mogu da nadjem gde treba da zakacim feder za sasiju motora. Bio bih vam zahvalan ako bi mi neko rekao ili jos bolje slikao mesto gde se kaci. I kupio bih prednji blatobran,pa ako neko ima za prodaju neka se javi.

Послато са M2004J19C помоћу Тапатока



Послато са M2004J19C помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja