Jump to content

Moto Zajednica

Problem tablice

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ima li neko ideju kako da zakacim L tablicu pozadi na Jawu. Kao sto se na slici vidi, dosta je manja od registarske a pri tom ne smem nigde da busim nove rupe. Pitao sam u Sobi 33  :D i jedino sto smem je da malo prosirim postojece rupe.

Ne znam ni da li smem da busim nove rupe na registarskoj. Ako smem, izbusio bih dve rupice na donjoj stranici, blizu ivice i u razmaku rupa na L tabli. Tako bih L tablu sa dva srafica pricvrstio za reg tablu i prosto bih skidao obe zajedno jer i ovako moram da ih skidam svako vece zbog kradje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ima li neko ideju kako da zakacim L tablicu pozadi na Jawu. Kao sto se na slici vidi, dosta je manja od registarske a pri tom ne smem nigde da busim nove rupe. Pitao sam u Sobi 33  :D i jedino sto smem je da malo prosirim postojece rupe.

Ne znam ni da li smem da busim nove rupe na registarskoj. Ako smem, izbusio bih dve rupice na donjoj stranici, blizu ivice i u razmaku rupa na L tabli. Tako bih L tablu sa dva srafica pricvrstio za reg tablu i prosto bih skidao obe zajedno jer i ovako moram da ih skidam svako vece zbog kradje.

 

 

uvuci l tablu, izmedju drzaca tablice i tablice, sa donje strane i pritegni jednim srafom (kroz jednu rupu) ... drugu stranu neces ni morati da šrafiš, ali eto preventivno je mozes izolirkom ili jacim selotejpom pricvrstiti i to je to :)

 

ja sam tako vozio cagivu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Dobro zbori Mikulanac,

 

Ja sam nosio L tablicu i papire u koferu i bolelo me uvo jer mi nije pisalo na celu da nisam imao dozvolu, a i bio me je blam da mator konj kao ja vucem tablicu ko popisan....

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Vozio sam ja sinoc tablicu u rancu, ali samo zato sto sam predpostavio da nema ko da me zaustavlja i proverava po nakvom (pasjem) vremenu. Ako ne gresim, mogu da me drape sto nemam izlozenu L tablu a nisam bas raspolozen da placam bilo kome bilo sta ako ne moram. Ako gresim, najmanji mi je problem da je ne vadim iz ranca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Vozio sam ja sinoc tablicu u rancu, ali samo zato sto sam predpostavio da nema ko da me zaustavlja i proverava po nakvom (pasjem) vremenu. Ako ne gresim, mogu da me drape sto nemam izlozenu L tablu a nisam bas raspolozen da placam bilo kome bilo sta ako ne moram. Ako gresim, najmanji mi je problem da je ne vadim iz ranca.

 

Kad te ne daj Boze zaustave, a ti reci da ti je otpala i da upravo ides kuci da je pricvrstis ;) BTW Ako si uvek u opremi nema sta da brines ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Београд - Сурчин
  • Motocikl: Jawa 350 TS '91

Зашто би се играо ???

То је на петнаест дана! Да ли ће ти отпасти круна са главе, ако таблицу носиш по пропису?

 

Узми две пластичне шелне (''мишији репић'') и таблицу закачи на задњи десни ролбар... лепо и културно...

Ја сам је тако носио...

А, ако те је срамота да се види ''L'' табла, увек можеш да је поставиш у водоравни положај...  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

ma okachi kako bilo panduri se pvampirili zbog recesije naplacuju globu za sve!! I pazi da ti neko ne drpne duze te posle kao da je tablica od plemenitog metala bolidi !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Da se ne cimaš mnogo kupiš one plastične vezice što se zatežu, malo deblje i jače i zategneš sa njima, ne mora rupa na rupu da paše. Možeš i onaj L profil da postaviš sa jedne strane radi čvrstine mada mislim da ne mora ni to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Uzmes parce lima sirine dva santimetra, duzine - kolko ti je reg. tablica siroka, i izbusis cetri rupe. Dve prema reg. tabl., a dve prema L tablici. Zasrafis i gotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

uzmi lepljivu traku i zalepi "L" tablicu na jaknu :D :D :D tako je ne mogu ukrasti a na vidnom je mestu hehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

ma busi,,sa ce da ti rade,,nece te razapnu,,,,busi i pravi se lud,,,

 

:D :D

Pravilnikom o izgledu i dimenzijama registarskih tablica nigde nije precizirano gde se nalaze otvori za pricvrscavanje tablica.

Dakle, smes da probusis nove rupe, ali pazi da ne ostetis slova, brojeve i oznake na tablici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Ne zaboravi da je Jawa odlicna kao predigra za suvozacice  :P

 

Jeste, jeste, a to sto ne moze da udje u "osmicu" na poligonu? Mozes da je guras i ne moze da prodje pravilno. Ja sam polagao na jawi, uzas, prvi put sam pao jer pandur nije dao da prednjim tockom predjem liniju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Posto je meni polaganje 23-25 dec, velika je sansa da ce biti neki kijamet, a onda ce biti svejedno koji je motor.

Inace, vezao sam tablicu plasticnim vezicama (po dve po rupi) za zadnji levi kres-bar i stoji lepo. Ne mrda.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja