Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Uh ljudi stavljate me na muke, ali na zalost necu moci da vam se pridruzim  :'(

Zelim vam lep provod i ocekujem fotografije sa lica mesta. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vule ide samnom pa smo mislili Crncem.

 

Bokilic me nagovara na Hondu jer nisam bio do Joske pa da ne idem na put sa neispravnom strujom.

 

Videcu do ujutru, i Dzoni bi trebao Golfom ako bude mogao da ide.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ja slabo idem po kafanama pa cene i ne znam ali ako nas je rostiljanje pored Morave izaslo po 500 din onda u kafani ima da izadje sigurno 10 jura,nabavio sam broj od kafane pa moze i da se provere cene ili da se rezervise mesto ukoliko nas bude vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Na Crncu nemam migavce a novi automat nemogu da montiram. Dve žice, tri buksne, jebi ga neće ni na jednu kombinaciju. :P

 

Dzoni me zvao, kaže da mu nije do vožnje kolima toliku kilometražu, nije baš neki vozač automobila a i na motoru je daleko lepše. Sve to i nekako nego radi noćnu smenu pa tako umoran na put - nije pametno.

 

Ja dolazim, neznam čime ali dolazim!

 

Ali ubiste me sa tih 11h u Svilajncu. Pa ljudi moji prisilno buđenje nije zdravo, dovodi do raznih i opasnih bolesti. ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd-Karaburma

Neću da teram čoveka da ide neispravnim Crncem pa sam odustao od dolaska. Na Hondi je bar sve ispravno.

 

Sledeću priliku neću propustiti.

Želim vam lep provod.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Na Crncu nemam migavce a novi automat nemogu da montiram. Dve žice, tri buksne, jebi ga neće ni na jednu kombinaciju. :P

 

Dzoni me zvao, kaže da mu nije do vožnje kolima toliku kilometražu, nije baš neki vozač automobila a i na motoru je daleko lepše. Sve to i nekako nego radi noćnu smenu pa tako umoran na put - nije pametno.

 

Ja dolazim, neznam čime ali dolazim!

 

Ali ubiste me sa tih 11h u Svilajncu. Pa ljudi moji prisilno buđenje nije zdravo, dovodi do raznih i opasnih bolesti. ::)

Ju, ju, ju!!!! Ocrni me ki niko  ;)

Ma volim ja i kola, a kakav sam vozac... pa da se ne hvalim sam, imaces prilike da vidis  ;D

Radim nocnu ali mi to nije presudno, ma posao bih na dva tocka bez razmisljanja

Nego da vi okacite fotke i lepo se provedete pa se gledamo drugom prilikom  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Mi bili na Lisinama i super se proveli,nego hoce li biti okupljanja kod Tome u septembru ili...

Voleo bih da zna zbog finanasija,ako nece isao bih jos malo po skupovima,sutra i prekosutra npr ima odlican skup humanitarnog karaktera(daje se krv)u Smed. Palanci pod nazivom Coperijada a u organizaciji MK Coper Srbija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neverujem da ćemo imati snage za još neko okupljanje. Nemaju ljudi para iz raznoraznih razloga. I par motora nam je pocrkalo pa nije dobro forsirati ljude da ih poprave u kratkom roku.

 

Prvo sledeće okupljanje biće za naš sledeći skup a do tada sve treba picnuti i licnuti.

 

Povodom sledećeg skupa otvoriću temu uskoro jer će se raditi planovi Asocijacije za narednu godinu pa kako smo se dogovorili da će naredni skup biti međunarodni/internacionalni onda to treba da uđe u taj plan.

 

Duki, lepo bi bilo da sledeće godine dođeš Televizorom. I Floyd će da završi motor, Picasoo će valjda da se smiri i ne radi ništa na njegovom, MZ ima par sitnih detalja za čačkanje čisto da mu nije dosadno dok veju pahulje, MZ Rider će do tada da sve lepo razradi i naputuje se, Zverinjak će to polako i temeljno onako kako je sve picanski kod njega, Makicina mašina koja je kod Saleta za toliko vreme može da se završi, Bivolje može na izlet sa familijom, TS Chopper će da ubedi prijatelja sa DKW-om da stavi ljubimca u red sa svim našim motorima, moj rođa Vujo 032 će valjda da naleti na neki dobar koji se plaća onako polagacko na 1001. ratu ili čekove bez datuma, Drumskalisica treba da dođe sa novim MZ-om žućom, King će da prezdravi i završi dozvolu pa da se utrenira za put, Dzoni će da kupi R-a ali će da mu pretekne neka kinta i za MZ-a da ga čačka onda kada bi se prostorno udaljio od verenice a Makici bi jedan sigurno trebao, onako sa jorganskim dezenom, roze pa na srculenca ...

 

A Poštar će da kolje više nego ikad!  ;D

 

Jedva čekam. :)

 

P.S. Ustvari, možda ja ne bih trebao da otvorim tu novu temu nego da nastavimo ovde i u ovim okvirima. Nezahvalno je širiti priču kada se opet ništa neće znati do zadnjeg momenta a svaka najava ipak obavezuje.

Šta mislite?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja sam bio ubedjen da ako promasimo avgust od septembra nema nista.Skole ,drva,zimnica itd.Treba planirati sledecu godinu a ove mozda se i vidimo medjusobno na drumu ko zna neobavezno makar na po kaficu.Daleko je nova godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mozda bi trebali da , dok jos vreme dozvoljava, pravimo neka "vidjenja" na lokalnom nivou.Oni koji su u istom grdi ili su blizu  da se organizuju povremeno (kao sto nekolicina radi). ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sasvim je sigurno da ću zbog zamena lančanika na Hondi opet ići za Svilajnac. A onda bih trebao do Joske radi struje na Crncu. Pa posle opet za Svilajnac Crncem radi montaže točka sa kočnicom na prikolici.

 

To su moja kretanja koja su u planu.

 

Voleo bih i neke druge stvari ali popravke su mi na prvom mestu. Tek sledeće godine ću moći da sednem na bilo koji motor i idem gde hoću, ovo je sve iz nužde a što košta o tome ne bih uopšte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

E , moj plan za 19.IX, glasi ovako:

Svilajnac-Golubac-Kladovo-Negotin-Zajecar-( mozda Nis ili Soko banja)Paracin-Svilajnac. Ako me ne poremete met uslovi trebalo bi da izvezenm za jedan dan.

Stoga molim , ako ima koga iz ovih mesta ili nekih usputnih da ostave broj telefona da se javim ili za nedaj Boze.

post-2555-12879048829485_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Normalno fotsi budu, svaki ulaz u ove gradove fotkam!! I jos ponesto , ako bude interesantno! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Plan je izmenjen, sutra krecem u 06:00 h (16.IX) !!! :D

Za slucaj da mi se oduzi ili svidi put, nosim sator i vrecu. Normalno tu je i kisno odelo, punjac za akumulator ,kondezator, malo zicice, svecice i koji kljuc, ostale sitnice su u torbici na MZ-ju. ;D

post-2555-1287905017565_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja