Jump to content

Moto Zajednica

Sećanje na Nidžu-Preminuo je nas Nikola

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008.-30.01.2009.

 

Dva duga,dva tuzna,dva prazna,dva bezidejna meseca prodjose od kako je preminuo moj sin Nidza.

 

Tesko je i sve je teze kako vreme prolazi,pocivaj u miru sine moj i neka te andjeli cuvaju na tvom putu nebeskom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Danas je jedan od onih teskih,uzasnih dana.Prosto mi je lakse kada sa vama delim svoju muku.Morao sam nesto da obavim,uradim ili kako to vec reci,tesko je i izgovoriti,ali...mora se i to.Nikada mi, ali ni na kraj pameti nije moglo da padne na pamet da cu svom sinu praviti spomenik.Na zalost mora se i to.A vreme ide a Nidze nema,samo uspomene,slike,snimci sa videa prebaceni na CD i to je to.Ugasi se zivot a tek je poceo.Tuzno je sve to i bolno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Pero, prijatelju, koliko god mi imali utisak da imamo kontrolu nad svojim zivotima, mi ustvari kontrolisemo nebitne sitnice,  a one bitne zivotne stvari, deo su sudbine koju ko zna ko pise, ali mi ne sigurno. Razmisljao sam dosta o tome, kako nastaviti zivot bez nekoga ciji zivot nam je vazniji od naseg sopstvenog, kako ljudi prezive, kako nastave dalje. Ne bih da ti solim pamet, ali eto, tako ja to vidim. Prosto, ponekad je odlazak sa ovog sveta bolni nacin zivota da nas podseti koliko je svaki provedeni momenat na ovom svetu prosto dar. U smislu, verujem da bi i tvoj Nikola, moj imenjak i vrsnjak voleo da nastavis dalje, da ga se uvek secas po 28 divnih godina koje ste proveli zajedno, vise nego po bolnoj cinjenici da je otisao tako tuzno i prerano.

 

Znam da je ovo mnogo lakse reci nego uciniti, ali nazalost, to je jedini svrsishodan nacin, svi saosecamo sa tobom, svi delimo tvoju bol ovde i apsolutno nastavi da delis sa nama kako ti teku dani, kako podnosis...

 

Zivot ocito ima neki svoj plan, mi tu ne mozemo nista, nazalost, sudbina je htela da Nidza zivi 28 god, a ljudska priroda to tesko moze i ume da prihvati. Ali mora...

 

Drzi se prijatelju, vidim po tebi da ste imali divan odnos, to je mnogo vece bogatstvo nego sto mnogi imaju za ceo zivot!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala ti Nikola na iskrenom razumevanju,u pravu si,neko se igra ljudskim sudbinama i zivotima.Samo jedna ispravka,moj Nikola je imao samo 23 godine.Imali smo odnos kao braca,posto je moj brat na sutrasnji dan pre sest godina isto kao Nidza umro u snu.Ostao sam bez dva najdraza bica u svom zivotu,neka mi cerke oproste ali je tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Jos jedna tuzna nedelja dodje a Nidze nema.Juce je bio sastanak MK Coper Srbija na kojem su primani novi clanovi.

Svi su Nidzo bili tamo,Preda,Rade,Radica,Lacika,Milos,Djeva....samo tebe nema ,nema te a bio si najmladji medju nama.

Evocirane su uspomene na tebe,drago mi je da te nisu zaboravili i da imaju tako lepo misljenje o tebi.

Pocivaj u miru sine moj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Tri meseca,devedeset dana i noci od kako nam je otisao Nidza,otisao je fizicki ali duhom nije.

 

Nidzo sine,nema dana da te ne pomenemo i ne pricamo o tebi.

 

Tesko mi je da pricam o tebi u proslom vremenu..ali.. :'(

 

Prave se planovi za putovanja.

Nas plan se nece ostvariti,mogu sam da idem,mogu nekog da povedem,necu,nije to isto,niko ne moze tebe da mi zameni.

Necu vise nista planirati,sve sam mogao planirati ali tvoj odlazak NE.

 

Ne mogu vise da pisem,naviru mi secanja i uspomene,suze idu same,kaplju na tastaturu, ne mogu da pisem.

Mnogo mi je tesko,mnogo mi nedostajes sine moj.

 

Volimo te mnogo i uvek cemo te voleti.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Jos jedna tuzna nedelja,vreme prolazi,tuga i praznina u srcu ostaje.

Mnogo nam nedostajes Dzoni nas,u stvari sve vise i vise,nikada necemo videti onaj tvoj osmeh,najlepsi....

Ocekujemo da se pojavis ali...

Pocivaj u miru sine nas.

 

Uskoro ce i tvoj rodjendan... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

28.03.1985-28.03.2009.                                      NIKOLIN RODJENDAN

 

Bio je lep prolecni dan.

 

Cetvrtak.

 

21,40 sati,

 

Porodiliste u Visegradskoj ulici.

 

Rodjen je moj sin Nikola,prvo pa musko,sto bi rekli mi ponosni ocevi.

 

Mozete da zamislite moju srecu i radost,u 26.god. dobijam sina.

 

 

Danas,posle 24 godine od toga lepog dana , nema mojeg Nikole da proslavimo rodjendan,nema ga, ali je uvek sa nama.

 

Hocu da da objasnim da smo obisli njegovu vecnu kucu,a u stvari hocu da kazem da smo danas na groblju proslavili Nikolin rodjendan.

 

Porodica,rodbina,prijatelji,bajkeri,danas smo svi bili tuzni,prazni, a u stvari ponosni,ponosni sto smo imali cast i zadovoljstvo da imamo i poznajemo takvog coveka kakav je bio Nikola.

 

Ovo je citat Vesne Rajine,mislim da je sve rekla.

 

Ovo su Nidzine slike kao malog bebca,hteo sam da postavim foto album ali ne mogu,mnogo mi je tesko.

 

Pocivaj u miru sine moj,mnogo mi nedostajes.

 

Volim te najvise na svetu i uvek cu te voleti.

 

s8RBc_nikolamali089.th.jpg

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

30.11.2008.-30.03.2009

 

Danas je tacno cetiri meseca kako je preminuo moj sin Nikola,tesko je,ne mogu da se pomirim sa tim da ga nema.

Ima ga u mislima i secanjima,secam se svih lepih trenutaka.

Nadam se da ti je tamo lepo.

Mnogo te volimo i nikada te necemo zaboraviti,voljeni nikada ne umiru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Jos jedan tuzan i prazan dan prolazi a mojeg Nikolice nema da me obraduje svojim smehom i samo njemu svojstvenom smislu za humor.

Danas sam proveo dosta vremena na groblju sa majstorima ili kako se vec zovu,pocela je montaza spomenika.

Film se polako odmotavao,od rodjenja,odrastanja,decijih nestasluka,skolovanja,vojske....

Sedim,stojim,setam,razmisljam,nesto mi nije jasno,nije mi jasno da svom detetu podizem,postavljam spomenik umesto  on meni, a sto i on meni kada su mi zivi roditelji,valjda bi trebalo da ide po redu,ali nema reda,nema pravila,neko gore izvlaci brojeve i igra se sa nama.

Zovu me drugari svaki dan da se vozimo,kako da se vozim bez Nidze,ne mogu,mnogo smo zajednickih voznji imali,upalim nase motore,okrenem neki krug i parkiram u garazu.

Malo mi je lakse kada sa vama delim svoju tugu i muku.

 

A imao je samo 23 (dvadesettri godine). :'( :'( :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

9748 puta su forumaši za sada čitali o Vašoj tuzi, i isto toliko puta saosetili sa Vama.

Nesebično je to što delite Vašu tugu sa nama, čime je Vaš nikola postao Naš Nikola.

Sada svako od nas ima osećaj kao da je poznavao Nikolu.

Jedno je sigurno, Nikola je bio više nego ponosan na takvog oca.

Moje iskreno saučešće.

:'(.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Svaki dan citam ovu temu i svaki put mi zasuze oci...

Ova tema me je stvarno dirnula, vise od svih... Treba svaki dan govoriti o Nikoli, on je ziv dok je u tvojim mislima.

Moje iskreno saucesce...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Saucesce porodici i prijateljima

 

Vidic iz Bijeljine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Hvala Vam sto delite sa nama tugu,cini mi se kako vreme prolazi da nam je sve teze i teze.

 

Danas je nasem Nikoli podignut ili postavljen spomenik,neznam ni kako se to kaze.

 

Hvala Raji i Vesni,Komshi i Gorici,Brki i Miri sto su danas sa nama podelili tugu.  Lakse je kada znas da imas nekoga dragog ko sa tobom deli sve.

 

NIKOLICE,VOLJENI NIKADA NE UMIRU!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja