Jump to content

Moto Zajednica

Tomosijada “sa Tomosom na kraj sveta”

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Moto Bike iz Kaća organizuje jednu lepu vožnjicu Tomosima. Akcija nosi naziv Tomosima na kraj sveta. Da, stvarno se ide na kraj sveta, ali u onu kafanu "Na kraj sveta"! :D 
Tomosijada je zamišljena kao jedna vožnjica i druženje, a zakazan je za 18.6. 2022. Potrebno je prijaviti se na sajtu i doći svojim Tomosom. 

 

Više informacija možete pronaći u tekstu:

 

 

BJBIKERS.COM

Firma Moto-Bike ponikla je na Tomosima, te zbog toga ove godine organizujemo događaj pod imenom „Sa Tomosom na kraj sveta“.

 

  • Sviđa mi se 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Prosledile mi kolege iz Moto Bike video i foto materijal i utiske sa Tomosijade:

 

BJBIKERS.COM

Razlog za ovo okupljanje bila je jedna lepa akcija koju je organizovala firma Moto Bike iz Kaća koja je organizovala prvu Tomosijadu.

 

 

Žao mi je što nisam mogao da prisustvujem :( 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Sa njima imam jako lepu saradnju...i stigao je poziv da se učestvuje, na koji nikako nisam mogao da se odazovem. Imam Tomosa koji je po novim...banditskim!...propisima neregularan i nemam apsolutno ni volje ni računa da se preganjam sa polupismenim službenicima, dal' je...ili nije, ili možda jeste.

Zanat sam izučio,  to slobodno mogu da kažem, u jednom od većih i ozbiljnijih Tomos servisa...koji se bavio KOMPLETNIM proizvodnim programom....pa u tom i svakom drugom smislu, sve to ima posebno mesto u mom životu. Svašta može da se misli i kaže, da ne širimo, o mopedima...prvenstveno, ali jedno je sigurno. Ko je IKADA, na prostorima bivše velike države, hteo da se upusti u suludu avanturu na dva točka...barem u nekom trenutku, više ili manje, sa mukom ili užitkom...morao je da se sretne sa nekim od Tomos proizvoda. Ako nije, onda ne važi.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja