Jump to content

Moto Zajednica

Podloga za sjediste

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio Liberty 125

Postoji li nesto da mogu da stavim na sjediste kako mi se ne bi znojila guzica na onu kozu? :jee:

Ide ljeto a ja sam po citav dan na skuteru jer radim dostavu i vec je krenulo da bude pakleno.Vidio sam da imaju neki silikonski podmetaci koji kao omogucuju protok vazduha.

Plus trebala bi mi i neka potpora za ledja, vidio sam da imaju neki pojasevi koji su tvrdi, plasticni, cisto da imam makar neki naslon.

Hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3517 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre sat vremena, ch4ll3ng3r23 je napisao:

Postoji li nesto da mogu da stavim na sjediste kako mi se ne bi znojila guzica na onu kozu? :jee:

Ide ljeto a ja sam po citav dan na skuteru jer radim dostavu i vec je krenulo da bude pakleno.Vidio sam da imaju neki silikonski podmetaci koji kao omogucuju protok vazduha.

Plus trebala bi mi i neka potpora za ledja, vidio sam da imaju neki pojasevi koji su tvrdi, plasticni, cisto da imam makar neki naslon.

Hvala

 

Nabavi ovčije krzno i stavi preko sedišta i od toga boljeg podmetača nema (i ne samo po pitanju znojenja). 

 

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Mogu samo da potvrdim da je ovčja koža mama. Motore menjam ali kožu uvek zadržavam. Ja je kupio na Zlatiboru na pijaci, bila oko 20 eur. Jedino što je kod nje problemtično je kako da je privežeš za sedište jer ćeš u dostavi da 100 puta dnevno ustaneš i sedneš, ali sigurno uz malo mašte može nekako da se zalepi za sediste

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 510 postova
  • Lokacija: Banat
  • Motocikl: ,es125 trophy,,ktm strada bicikl,r1100rt

ja sam kupio kod kineza neke nitne sa rupom.Postavis nitne na kozu i imas rupei ne cepas kozu a u lidlu budu oni gajtani na koturu ,kupis jedan i bog te vido.Sa nitnama dojdu i klesta komplet nekih 500 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja