Jump to content

Moto Zajednica

(NE)Poshtovanje defanzivne voznje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Dokaz da treba postovati skolu defanzivne voznje i iako imate zeleno svetlo malo usporiti i pogledati ima li neka budala.... ovo je strasno i uzasno...

Mali HINT: pogledajte svetla na semaoru i uochicete da je crveno svetlu vozilima na glavnom putu a zeleno vozilima koja ga seku !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=pMd_YyU3cOQ

 

Na ovom drugom klipu mi nije jasan vozac kombija... ovako nesto moze samo kreten da uradi. Naravno motorista jeste isao prebrzo ali ovaj sa kombijem je morao da ga vidi...(nema nikakve veze sa defanzivnom voznjom ali cisto da vidite sta se sve desava

 

http://www.youtube.com/watch?v=HQ8jSOs67-g

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Ne mora da znaci da je vozacu automobila bilo crveno svetlo . Ovako se sa motorom ne ulazi u raskrsnicu . Ja vise pazim kada mi je zeleno nego crveno svetlo . Uostalom ceo snimak mi lici na namestaljku ili neki film .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

  Ne mora da znaci da je vozacu automobila bilo crveno svetlo . Ovako se sa motorom ne ulazi u raskrsnicu . Ja vise pazim kada mi je zeleno nego crveno svetlo . Uostalom ceo snimak mi lici na namestaljku ili neki film .

 

Ne mora da znaci, ali mislim da je ipak bilo crveno za auto, jer kad je pocrveneo semafor ulice kojom se kretao motor, pozeleneo je semafor ulice kojom se kretao automobil, to se vidi takodje, jer kola koja dolaze iz tog smera prestrojavaju se i skrecu desno. Ali definitivno se slazem sa tobom da se kod semafora uvek mora usporiti, nikad se ne zna ko nam dolazi sa strane i da li je lud, corav, pijan ili nadrogiran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 750 1995, Cagiva Mito 125 1992-na prodaju

Ne znam ali ne bih rekao da je kaskader u pitanju jer oni jesu ludi ali ovoliko nisu sigurno :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Afrika

Meni je sumnjivo to sto lik na motoru nije kocio.. sigurno je morao videti automobil bar na 10m od sebe, a kocnicu nije ni pipnuo...

 

A sto se tice ovog lika sa kombijem....verujem da je video motoristu i ostavio mu je mesta da prodje... ali nije procenio njegovu brzinu i to da je ovaj morao da vec ispred krivine da pocne da obara motor u levo i bezbedno izvuce krivinu... jednostavno mu je oduzeo potreban prostor za skretanje....

 

eto sta znaoci ono prilagodite voznju putu i uslovima saobracaja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovo sa kombijem se gotovo identicno dogodilo na skupu u ivanjici. Srecom te je bajker odreagovao kako treba zaobisao kombi i vratio se da mu ==== kevu :) (ali bio je malo pribraniji pa je samo urlao na vozaca kombija (mada po mom licnom misljenju trebao je da ode sa suvenirom, da ne kazem retrovizorom)...

 

A ovo prvo ako je kaskader, nemam reci...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja