Jump to content

Moto Zajednica

Neko iz Vrcina ili okoline?

Recommended Posts

  • Ako nista ne ocekujes,nista te ne moze ni razocarati., 335 postova

Ako ima neko iz Vrcina ili neko kome je usput da mi pogleda auto na placu,nista obavezujuce,vec samo prenese neki opsti utisak

Znaci ne mora da bude majstor niti da se preterano razume u auta ali eto koliko toliko da pogleda posto sam u stisci sa vremenom.

Kolege su vec napisale da kilometraza sigurno nije tacna ali meni ona i nije vazna ako je auto ok.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Ford Mondeo 1.8TDCI TITANIUM, 2008. godište, Hečbek, Dizel 1800 cm3, vozilo prešlo 151000 km, Vrčin. Putnička vozila - Polovni...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Xtreme, 390 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Moj savet ti je da kad nadjes neki auto sa placa obavezno pregledas i celu njihovu ponudu cisto da bi video sa kakvom "robom" rade. Sam primerak koji te interesuje unutra izgleda kao iz poplave da je izasao, a koliko vidim ni ostali automobili im nisu u lepsem stanju uz vrlo cesta ostecenja enterijera ili im fali po koji deo unutra. Ne mora nuzno znaciti da su im vozila za zaobici, ali pristupiti sa velikom dozom opreza.

Ja licno nikad ne bih ni isao da pogledam auto kojem je potrebno uraditi dubinsko pre nego sto mozes da sednes u njega...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja